AMD A4 9120e laptop performans arttırma

BrnKrkz

Hectopat
Arkadaşlar selam. Kuzenim fazla araştırmadan yeni bir bilgisayar almış. Özellikleri:

AMD A4 9120E/4GB RAM/128 GB SSD​

Bugün LoL indirmiş ve LoL kasıyor. Bilgisayar boştayken bile kasıyor. Windows 10 kullanıyor. Windows 8.1 kurmayı düşünüyorum. Sizce kurmalı mıyım, kurmalıysam hangi sürümünü kurmalıyım? Bir de hızlandırmak için başka neler yapmam lazım teşekkürler.

Sürücüleri güncelleyin, Amd Radeon Software indirip youtube'den performans ayarlarını yapın, Unlost fps ayarları yazıp yt ye oradan yapabilrsin bişeyler.

Arkadaşlar selam. Kuzenim fazla araştırmadan yeni bir bilgisayar almış. Özellikleri:

AMD A4 9120E/4GB RAM/128 GB SSD​

Bugün LoL indirmiş ve LoL kasıyor. Bilgisayar boştayken bile kasıyor. Windows 10 kullanıyor. Windows 8.1 kurmayı düşünüyorum. Sizce kurmalı mıyım, kurmalıysam hangi sürümünü kurmalıyım? Bir de hızlandırmak için başka neler yapmam lazım teşekkürler.

Merhaba dostum aynı cihazdan bende de var RAM arttırması yaptım 12 GB oldu aynı zamanda Win 8 10 11 kurdum hepsinde aynı web browser bile çok kasarak açıyor bu makineyı hızlandırmayı performanslı kullanabiliyor musun ne yaptın saygılarımla.

Yeni konular

Geri
Yukarı