AMD A6 6400-K GTA 5 Performansı

batuhan890

Hectopat
Daha fazla  
  • İşlemci: AMD A6 6400-K APU with Radeon(tm) HD Graphics 3.90 GHz
  • Yüklü Bellek (RAM) : 4,00 GB
  • Sistem türü: 64 bit İşletim sistemi x64 tabanlı işlemci var birde
  • Aygıt adı: ASUS R9 270 Series abi GTA 5 kaldırır mı yardım edin ):
Ekran kartı 256 bit kaldırır mı kaldırırsa hangi ayarda ve kaç FPS alabilirim?

Ekran Görüntüsü (1).png

Son düzenleyen: Moderatör:
over clock nedir hocam ?
İşlemci performansı her ne kadar çekirdeğe bağlı ise işlemci GHz'i bir o kadar önemlidir kardeşim. Bende A6-6400k kullanıyorum ve orjinal hızı 3.9 GHz ama ben 4.5GHz yaptım. Emin ol performans konusunda çok çılgın bir artış oluyor. İşlemci fanın büyük ihtimal stok fandır. En iyi anakart marka modelini öğrenmek ve ona göre overclock yapmak. Linkte paylaştığım programı indir ve her sekmenin resmini al ve burada paylaş.
Anakart öğrenme programı.

İşlemci performansı her ne kadar çekirdeğe bağlı ise işlemci GHz'i bir o kadar önemlidir kardeşim. Bende A6-6400k kullanıyorum ve orjinal hızı 3.9 GHz ama ben 4.5GHz yaptım. Emin ol performans konusunda çok çılgın bir artış oluyor. İşlemci fanın büyük ihtimal stok fandır. En iyi anakart marka modelini öğrenmek ve ona göre overclock yapmak. Linkte paylaştığım programı indir ve her sekmenin resmini al ve burada paylaş.
Anakart öğrenme programı.
Version 1.75
January 2016
Web page: CPU-Z | Softwares | CPUID
Validation page : CPU-Z VALIDATOR
Hall of Fame : CPU-Z Validator World Records
CPUID SDK : CPUID DEVELOPERS CORNER bunlarmı

Dosya Ekleri

• gta5.jpg
    gta5.jpg
    269,7 KB · Görüntüleme: 116
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı