AMD A6-7310 APU PUBG Kaldırır mı?

Kaldırır mı?

• Kaldırır.

Oy: 0 0,0%
  • Kaldırmaz.

Oy: 6 50,0%
  • Düşük FPS alırsın.

Oy: 6 50,0%

• Oy verenlerin toplamı
    12
Kaç FPS alıyorsunuz LOL de? CS:GO ya uzun zamandan beri girmiyorum full ayarlarda 40 ila 60 FPS alıyordum. LOL de en düşük ayarlarda oyun başında 70 i geçmiyor FPS. Oyunun sonlarına doğru 20 30 civarına düşüyor.

Mesajı düzgün okuduğuna emin misin?
Sistem Laptop mu diye sordum 'm' takısı nedir açıklamadım.
Kusura bakma,yanlış yeri okumuşum.Evet laptop.Markayı yazayım mı?

Ayarları fulle alınca 150 FPS,orta ayarlar 200 FPS en düşük ayarlar 300 FPS.Nerden aldın dostum?Ben evkurdan aldım kampanya vardı.HP Yazıcı+HP Mouse(60 ₺ civarı)+bilgisayar+konsol kolu.

Ben de evkurdan aldım Asus marka sadece PC vardı kampanya falan yoktu. Siz baya iyi alıyormuşsunuz benim bu kadar düşük FPS almamın nedenini bulamadım bana da düşük geliyordu arkadaşlarımın bilgisayarı ile karşılaştırınca. Sizin Radeon ayarlarınızı atabilir misiniz acaba?

Ben de evkurdan aldım Asus marka sadece PC vardı kampanya falan yoktu. Siz baya iyi alıyormuşsunuz benim bu kadar düşük FPS almamın nedenini bulamadım bana da düşük geliyordu arkadaşlarımın bilgisayarı ile karşılaştırınca. Sizin Radeon ayarlarınızı atabilir misiniz acaba?
Radeon nereden bakılıyor?

Masaüstüne sağ tıklayıp radeon ayarları yazan bir seçenek var fakat siz ayar yapmamışsınız ben 2. ekran kartımın çalışmadığını düşünmeye başladım iyice.
Görüntü ayarları var dostum sadece.Bir de değiştirilebilir grafik ayarları yazıyor.Bu arada kampanyayı 2016 Ağustos'ta aldım ve kampanya
HP Yazıcı+HP Mouse(60 ₺ civarı)+bilgisayar+konsol kolu 2000 Türk Lirası'na aldım.
ASUS-X55YI bilgisayar markası

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı