AMD A6-7310 APU PUBG Kaldırır mı?

Kaldırır mı?

• Kaldırır.

Oy: 0 0,0%
  • Kaldırmaz.

Oy: 6 50,0%
  • Düşük FPS alırsın.

Oy: 6 50,0%

• Oy verenlerin toplamı
    12
Görüntü ayarları var dostum sadece.Bir de değiştirilebilir grafik ayarları yazıyor.Bu arada kampanyayı 2016 Ağustos'ta aldım ve kampanya
HP Yazıcı+HP Mouse(60 ₺ civarı)+bilgisayar+konsol kolu 2000 Türk Lirası'na aldım.
ASUS-X55YI bilgisayar markası
Ben de taksitle aldığım için 1800 TL civarına almıştım sadece bilgisayarı. Aynı yıl almışız.

Asus X555YI.

Malatya da oturuyorum ben.
Yanlış yazdım.+65 fps alıyorum en düşükte.Orta ayarlar oynuyorum ve kasma olmuyor.Ben Mersin'de yaşıyorum ve 200 TL fazla verip kara girdim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu bilgisayar değil mi hocam?

Yanlış yazdım.+65 fps alıyorum en düşükte.Orta ayarlar oynuyorum ve kasma olmuyor.Ben Mersin'de yaşıyorum ve 200 TL fazla verip kara girdim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu bilgisayar değil mi hocam?
Aynen bu. En düşük ayarlarda 60 FPS bile alsam yeterli bana. Yollar ve bazı yerler araba sürerken yüklenmiyor.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı