AMD A6-9225 sistem Valorant kaldırır mı?

Siz sorun konu ile alakalıysa cevaplarım olmazsa yeni konu açarsınız.
konu ile alakalı SAYILIR sorayım ozaman
ben bu bilgisayara valorant açmazsa yeni ekran kartı almalıyım acaba ben direk googleye laptop ekran kartı diyince baya bi sonuç çıkıyor acaba ben bu ekran kartı benim bilgisayarıma uyumlu mu nasıl bulucam bilgisayarın içini açmak istemiyorum pek fazla bilgim yok ondan dolayı şimdi açarım maçarım ana kartı rami falan kırarım bilgisayar açılmaz sıkıntı olur açmak istemiyorum sizce ben bilgisayarıma ekran kartı uyumlumu nereden bakıcam birde rame nerden bakıcam bilginiz varmı

Konu ile alakalı sayılır sorayım o zaman.
Ben bu bilgisayara Valorant açmazsa yeni ekran kartı almalıyım acaba ben direk Google'a laptop ekran kartı deyince bayağı bir sonuç çıkıyor acaba ben bu ekran kartı benim bilgisayarıma uyumlu mu nasıl bulacağım bilgisayarın içini açmak istemiyorum pek fazla bilgim yok ondan dolayı şimdi açarım maçarım anakartı RAM'i falan kırarım bilgisayar açılmaz sıkıntı olur açmak istemiyorum sizce ben bilgisayarıma ekran kartı uyumlu mu nereden bakacağım bir de RAM'e nereden bakacağım bilginiz var mı?

Maalesef laptoplara ekran kartı için ek aparat lazım.

Şuan 4 var ama 1 aya 8 yapacağım. 4 iken bile iyi performans veriyor. 8 olunca çok güçlü olacak.
Sadece RAM almak yeterli oluyormu oluyorsa Özakman bende alsam yeter

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Açar diyorsunuz yani

Deneyeceğim bir gün format attırıp

Yeni konular

Geri
Yukarı