AMD A8-3870 APU with Radeon - Sürücü problemi

AMD A8-3870 APU kullanıyorum düzenli olarak format atıyorum ( 1.5 - 2 ayda bir ) ve her formattan sonra sürücü problemi yaşıyorum. Çünkü AMD'nin sitesinde AMD A8 3870K sürücüsü var ancak 3870 yok. İşlemcinin içinde bulunan AMD radeon HD 6550D grafik kartını kendi sitesinden güncelleştirmek istiyorum ve yine AMD'nin sitesinde 6450 ve 6570 var ama 6550 yok. Bu sorunu nasıl çözerim?

NOT: Resimdeki sürücüler güncel değil formattan sonra otomatik yüklüyor Windows 8.

Dosya Ekleri

• ASD.png
    ASD.png
    3,4 KB · Görüntüleme: 51
Son düzenleyen: Moderatör:
Eski APU ların sürücüsü Windows güncellemeleri ile yükleniyor diye biliyorum. Bende A6 6400K APU vardı AMD nin sitesinde driverı bulunmuyordu. Windows Update ile sürücü yükleniyordu.

Ama her hangi bir program ile taradığımda yüklü olan sürücüden yıllar sonra çıkmış bir sürücü buluyor. Yani windows update ile yüklenen sürücü çok eski sencede saçma değilmi.

AMD A8-3870 APU kullanıyorum düzenli olarak format atıyorum ( 1.5 - 2 ayda bir ) ve her formattan sonra sürücü problemi yaşıyorum. Çünkü AMD'nin sitesinde AMD A8 3870K sürücüsü var ancak 3870 yok. İşlemcinin içinde bulunan AMD radeon HD 6550D grafik kartını kendi sitesinden güncelleştirmek istiyorum ve yine AMD'nin sitesinde 6450 ve 6570 var ama 6550 yok. Bu sorunu nasıl çözerim?

NOT: Resimdeki sürücüler güncel değil formattan sonra otomatik yüklüyor Windows 8.

Windows 8 yerine Windows 10 yüklenmesi öneriliyor bu durumlarda. Bir ihtimal daha iyi olabilir, aklınızda bulunsun.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı