AMD A8 5600K Ekran Kartı Tavsiyesi

Riisky91

Kilopat
Merhaba arkadaşlar.
Anakart: ASUS A88XM-A Soket FM2+ DDR3 2400MHz(O.C.) SATA 3.0 USB 3.0 VGA&DVI Anakart
İşlemci: AMD A8 5600K Soket FM2 3.6GHz 4MB Önbellek 32nm İşlemci + HD7560D GPU
Ekran kartı: ASUS HD7870 DirectCU II GDDR5 2 GB 256Bit AMD Radeon DX11.1 Ekran Kartı
RAM: Kingston DDR3 1333 MHz 4x4 8 GB RAM
SSD: Kingston 120GB HyperX 3K Serisi SATA 3.0 Cache SSD (Okuma 555MB / Yazma 510 MB)
HDD: HD 500 GB WD Blue 3.5 SATA 3
Power Supply: Corsair BUILDER vs SERİSİ 650W GÜÇ KAYNAĞI

Ekran kartım ASUS HD7870 bozuldu yeni bir ekran kartı almak istiyorum. Dar boğaz yapmayacak iyi verim alabileciğim ekran kartı önerirseniz sevinirim.

Teşekkürler.
İyi akşamlar

Alacağınız verim oyuna ve çözünürlüğe göre değişiklik gösterir. İşlemciniz günümüz şartlarında iyi oyunlar için yetersiz gelecek. İmkanınız varsa değiştirmenizi öneririm.

Alacağınız verim oyuna ve çözünürlüğe göre değişiklik gösterir. İşlemciniz günümüz şartlarında iyi oyunlar için yetersiz gelecek. İmkanınız varsa değiştirmenizi öneririm.
Başka bilgisayarım var bu bilgisayar hariç ben sadece bu bilgisayar da kullanmak istiyorum ve verimli düzgün bi ekran kartı almak istiyorum.
Teşekkürler

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı