AMD A8 5600K Nasıl bir sistem olmuş?

• Konuyu başlatan GirayÖzkan
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 27
  • Görüntüleme 9B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

18.5" monitör alıp da GTX780 al istersen? En az 21.5" monitör alman gerek oyun zevki yaşaman işin. Ekran kartı giriş seviyesi bir kart. 2 GB gibi laflara kanıyorsan işi bilene bırak. RAM 1866 MHz olmalı AMD CPU ile. Klavye A4-Tech yerine Logitech, Microsoft gibi işi bilen marka olmalı. HDD'nin markası sırf Toshiba diye mi alıyorsun. Seagate Barracuda F/P olarak en iyisidir. İşlemci iyi tercih. Anakart en düşük seviye bir kart. Kasayı da Everest almakta inat ediyorsun. Arkadaşım madem bilmiyorsun ve konu açıyorsun biraz tavsiyelere kulak ver. Yoksa konu açmanın hiçbir mantığı yok. Vasatın üstünde bir sistem!

Kuralları okumamak çoklu hesap açıp da soru sorduktan sonra salak gibi tekrar kendin yanıt vermek mi oluyor? Gerçekten bir sorun olduğunu düşünüyorum sende ve 5 tane hesabın var. Hala Türkçe kurallarını bilmiyorsun. Hesap kelimesi özel isim mi de kesme işareti ile "-lar" ekini ayırdın? Hoş özel isim de olsa "-lar" eki ayrılmaz ya... Neyse konuya dönelim. Yanıt vereceksen ö.m ile ver.

Bende sorun olduğunu sanmıyorum. Türkçe kurallarına uymak için bazen hata yapıyorum. Bu hesap açma konusu, ben kendim itiraf ediyorum. Çünkü Yaptığım hata'nın farkındayım. Ama geçmiş geçmişte kalır. Her zaman yüzüme mi vuracaksın ? Bu arada şuan 1 hesabım var. Son birşey Recep abi, yeni bir hesap açıp tekrardan başlayabilir demişti.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir süre sonra fiyat sınırım olmucak ozaman herşeyin iyisinden alıcam :)

Dünya kadar sistem toplama konusu açtınız. Üstelik yarım saat aralıkla iki tane konu açmışsınız bugün. Hesabınız silinmiştir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı