AMD A8 6600k + HD 6670 Dual Graphics

Ozgun91

Hectopat
Daha fazla  
Elimde A8 6600k işlemci ve HD 6670 ekran kartı var ve uyumlu olduklarını öğrendim. APU ve ekran kartını dual graphics özelliğiyle beraber kullanmak istiyorum. Forumda da bir o kadar konu olmasına rağmen hala cevabımı bulabilmiş değilim aslında. İki kartın da sürücüleri güncel, 15.7.1 kullanıyorlar. BIOS ayarlarından dual graphics özelliğini seçip 2G'yi de ayarladım, ilk okunacak kart olarak da PEG (IGD'yi de denedim durum aynı) seçili lakin CCC'de bir türlü dual graphics özelliğini açamadım. Aygıt yöneticisi bu iki kartı görüyor ama nafile. VGA kablomu anakart çıkışına takınca APU'yu, ekran kart çıkışına takınca 6670'i kullanıyor, kullanılan ekran kartına birincil, diğerine devre dışı bırakılan adaptör diyor var mıdır bunun bir çaresi? Bir şeyi mi yanlış ya da eksik yapıyorum yardımcı olursanız sevinirim.

APU= HD 8570D
Ekran kartı= HD 6670
Anakart= MSI A88XM-E35 V2
Ram= Corsair 1x8GB DDR3 1600 MHz

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı