OpenCore AMD A8 7410 APU sisteme Hackintosh kurulumu

Hocam ben bu sisteme kurmanızı önermem, bu kadar uğraşmaya hiç değmeyecek. Kurduktan sonra da anlayacaksınız. Madem bu kadar lazım, o zaman @e.n.e.s veya @claus hocam size yardım edecektir aktif olunca 🙂

Hocam ben bu sisteme kurmanızı önermem, bu kadar uğraşmaya hiç değmeyecek. Kurduktan sonra da anlayacaksınız. Madem bu kadar lazım, o zaman @e.n.e.s veya @claus hocam size yardım edecektir aktif olunca 🙂
Config istiyorum sadece şuan hangisini atmam lazım ? Siz benden daha bilgilisinizdir

OLANLAR
F:\EFI\OC\Configler\Desktop Configleri\AMD

.DS_Store
025-Desktop AMD Bulldozer_Jaguar (4 Cekirdek)
025-Desktop AMD Bulldozer_Jaguar (6 Cekirdek)
025-Desktop AMD Bulldozer_Jaguar (8 Cekirdek)
026-Desktop AMD Ryzen_Threadripper (4 Cekirdek)
026-Desktop AMD Ryzen_Threadripper (6 Cekirdek)
026-Desktop AMD Ryzen_Threadripper (8 Cekirdek)
026-Desktop AMD Ryzen_Threadripper (12 Cekirdek)
026-Desktop AMD Ryzen_Threadripper (16 Cekirdek)
026-Desktop AMD Ryzen_Threadripper (24 Cekirdek)
026-Desktop AMD Ryzen_Threadripper (32 Cekirdek)
026-Desktop AMD Ryzen_Threadripper (64 Cekirdek)

Bu tür işlemcilere kurmak için kernel değiştiriyoruz diye biliyorum. Hiç yapmadım bu yüzden bu konu da bilgili kişileri etiketledim. Config bulamadım. Ayrıca uğraşmaya değmez gerçekten hocam.

Kursanız bile Wi-Fi'ı kullanamazsınız, ekran kartı desteği yok, iGPU desteği yok, bu işlemci ile kurmanız çok uğraştırıcı olur. Yani hocam ben yaşayacağınız şeyleri söylüyorum siz de ayıp ediyorsunuz ama.

Kursanız bile Wi-Fi'ı kullanamazsınız, ekran kartı desteği yok, iGPU desteği yok, bu işlemci ile kurmanız çok uğraştırıcı olur. Yani hocam ben yaşayacağınız şeyleri söylüyorum siz de ayıp ediyorsunuz ama.
Elbetteki olacakları biliyorum ama şimdi gidipte Son Sistem RTX kasa dizememki tek bilgisiyarım bu

Eğer alabilirseniz 9400GT'nin El Capitan desteği var. O ekran kartını kullanabilirsiniz, bende de vardı ama bozuldu. High Sierra'ya kadar destekliyor. 9800GT'de olur, Mojave kurabilen kişileri bile gördüm.

Eğer alabilirseniz 9400GT'nin El Capitan desteği var. O ekran kartını kullanabilirsiniz, bende de vardı ama bozuldu. High Sierra'ya kadar destekliyor.
Benim bilgisiyarım MALESEF notebook sadece ram değişebiliyor başka yok cd romunuda söktüm hdd taktım zaten 2015 ten kalma nasıl takabilirim ki ?

Geri
Yukarı