Çözüldü AMD A8 7600 Sistem Görüntü Gelmeme Sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

bilici4692

Hectopat
Daha fazla  
Oyun vs. güncellemelerini yapması için bilgisayarımı bir gün açık bekletmiştim. Sonraki gün fareyi hareket ettirip ekranı açtım. Oyun açtım ve bilgisayar kapandı. Gece üçe kadar uğraştım bir sonuç alamadım. Bilgisayarı açık bırakıp yattım. Sabah kalktığımda bilgisayar açılmıştı. BIOS'la ilgili bir şeyler diyordu, yeni uyandığım için anlamadım enter bastım. Windows ekranı normal bir şekilde açıldı. Bilgisayarı yeniden başlattım (niye yaptım bende bilmiyorum) ve görüntü gelmedi. Bilgisayardan herhangi bir ses de gelmiyordu. 2 bilgisayarcıya götürdüm ikisi de anakart arızalı dedi. Anakartı değiştirdim yine görüntü gelmiyor, ne yapabilirim?
Sistem:
  • İşlemci: AMD A8 7600 Kaveri
  • RAM: GSkill 8 GB 1600 MHz
  • Harddisk: WD 1 TB 7200 RPM

Çözüm
Sorun çözüldü sayılır, işlemcim arızalıymış garantiye gönderdim yenisiyle değiştirdiler. Şu anki sıkıntı bilgisayar çok yavaş, kapanıyor ve critical_structure gibi bir hata veriyor. Biliyorum ceza vereceksiniz ve sorunu kendi başıma çözmeye çalışıcağım ama ümit fakirin ekmeği, nasıl düzeltebilirim?

Sorun çözüldü. Format attım güncel driverleri kurdum düzeldi.
Kasadaki fanlar hiç dönmüyormu yani tuşa bastığında kasada hiç hareketlilik olmuyormu yoksa kasa çalışıyor ancak sadece ekrana görüntü mü gelmiyor.

Sorun çözüldü sayılır, işlemcim arızalıymış garantiye gönderdim yenisiyle değiştirdiler. Şu anki sıkıntı bilgisayar çok yavaş, kapanıyor ve critical_structure gibi bir hata veriyor. Biliyorum ceza vereceksiniz ve sorunu kendi başıma çözmeye çalışıcağım ama ümit fakirin ekmeği, nasıl düzeltebilirim?

Sorun çözüldü. Format attım güncel driverleri kurdum düzeldi.

Çözüm
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı