AMD Adrenalin Edition açılmıyor

The Yiğit

Decapat
Makaleler
2
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Yazılım - Oyun Geliştiriciliği
Merhaba, Ryzen 5 3400G işlemci kullanıyorum Vega 11 ekran kartı var yani. AMD Adrenalin Edition indiriyorum sitesinden kendi işlemcimi seçip uygun olanı indirdiğimde adrenalin iniyor yani her neyse. İndirdikten sonra 2-3 gun kullanıyorum fakat sonradan açılmamaya başladı. Böyle bir hata alıyordum. Ben de DDU ile silip bir daha kurdum ama gene aynı. Bir çözümü var mıdır bilen var mı acaba? Her silip kurduğumda 2-3 gun sorun yok ama sonra gene aynı. Kalıcı bir çözum bulamadım. Acaba harici ekran kartım yok diye falan mı?

Dosya Ekleri

• 1659011090422.png
    1659011090422.png
    1,3 MB · Görüntüleme: 51
Benim dahili GPU'dada aynı hatayı veriyor yeni sürüm yüklüyorum 3 gün sonra yine aynı hata sonra yine son sürüm yüklüyorum. Harici NVIDIA kartım olduğu için artık umursamıyorum. Ekran renk ayarları için kullanıyordum.

DDU ile ekran kartı sürücünüzü kaldırın:
En yeni başında 'WHQL' olan sürücüyü yükleyin. Bunları yapmadan önce bütün AMD programlarını kaldırın.

DDU ile ekran kartı sürücünüzü kaldırın:
En yeni başında 'WHQL' olan sürücüyü yükleyin. Bunları yapmadan önce bütün AMD programlarını kaldırın.
valla dediklerini zaten en başında 20 kere yaptım sanırım harici ekran kartım yok diye. emin değilim adrenalin surumunden dolayıda olabilir belki

Yeni konular

Geri
Yukarı