AMD Adrenalin Edition "Thread Stuck in Device Driver" Sorunu

Yener27123

Hectopat
Daha fazla  
Geçen AMD ekran kartı güncellemesi Adrenalin 17.12.1 gelmişti. Güncellemeyi kurduktan sonra "thread stuck graphic driver" gibi bir mavi ekran hatası verdi.

Radeon 15.1.1 ver 16.1 driverlarınıda denedim yükleme esnasında donuyor, sonrasında bir düzelme de olmuyor.

Güvenli modda ekran kartını devre dışı bırakınca veya DDU ile kaldırınca açılıyor bilgisayar.

Windows 8.1 ve Windows 10'da denedim. Çok kere format attım, sıfırladım sonuç aynı. Bu arada BIOS sitesinden baktığıma göre güncel. Öğrenciyim bir de bunun masrafı çok olacak gibi. Yardımcı olursanız sevinirim.

Bilgisayar özellikleri
  • Toshiba Satellite P50 B 11U
  • i7 4720HQ
  • R9 M265X
Şimdiden hepinize teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sorununuz sürücü sorunu değil. Ekran kartınız (GPU) arızalı ve değişmesi ya da yeniden lehimlenmesi (reballing) gerekiyor.

Abi teşekkürler ilgilendiğin için :). Yalnız dün farkettim bu donma olayı şarj cihazını takınca oluyor. Şarj cihazının takmadan driverlar sorunsuz kuruluyor. Ama kurulduktan sonra şarja takarsam tekrar donuyor. Yardımcı olma şansınız var mıdır?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı