The device driver got stuck in an infinite loop

UmutOzgur

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, yıllarca sorunsuz bir şekilde Lenovo Ideapad 300 15isk model laptopumu Windows 10'da kullandım ama SSD'im olmadığı gerekçesiyle Windows 7'ye indirip daha hızlı bir şekilde kullanmak istedim.

Bütün aygıt sürücülerimde hiçbir sıkıntı yaşamadım fakat ekran kartı sürücüsünü yükleyip yeniden başlattığımda "The device driver got stuck in an infinite loop. This usually indicates problem with the device itself or with the device driver programming the hardware incorrectly." diye bir mavi ekran hatası verdi. Ekran kartı sürücümü AMD'nin sitesinden Windows 7'ye uygun son sürüm olarak indirdim fakat bu hatayı aldım. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ya ekran kartınız ya da Windows 7 sürücüsü sorunlu. Windows 10'da bu sorun olmuyorsa SSD alıp Windows 10'a geçin. Windows 10'da da devam ederse GPU reballing gerekebilir. Orijinali gibi olmaz tabi, 6 ay sonra tekrar sıkıntı olabilir cihazla oyun oynarsanız.

Ya ekran kartınız ya da Windows 7 sürücüsü sorunlu. Windows 10'da bu sorun olmuyorsa SSD alıp Windows 10'a geçin. Windows 10'da da devam ederse GPU reballing gerekebilir. Orijinali gibi olmaz tabi, 6 ay sonra tekrar sıkıntı olabilir cihazla oyun oynarsanız.
Çok teşekkür ederim sanırım ddu ile silip eski driverları indirmeyi deneyecem olmadı windows 10 a geri dönmeyi düşünüyorum. Fakat reballa uğraşacağımı zannetmiyorum çok meşakkatlı bir iş.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı