AMD Apu sistem topladım. Fikirlerinizi almak istiyorum.

Kağan Gürhan

Hectopat
Apu tabanlı bir sistem topladım. Genel kullanım amacımdan bahsetmem gerekirse; kesinlikle bir Gamer değilim, dizüstü bilgisayarımda linux kullanıyorum. Haliyle oyunlar konusunda fakir bir işletim sistemi. Arasıra oyun oynamak istediğimde (battlefield 4, farcry3 vs gibi genellikle fps.) beni orta yada düşük ayarlarda idare edicek bir sistem istiyorum. İleride bütçe bulduğumda r7 265 anakart ile takviye edip Dual Graphics özelliğinin de faydalanmaya düşünüyorum. Hertürlü öneri ve fikir e açığım.
uploadfromtaptalk1410318092995.jpg
uploadfromtaptalk1410318101318.jpg

1-O bütçeye APU değil canavar gibi sistem toplanır.
2-A10 7850k ile R7 250 dual graphics yapılabilir, R7 265 değil.
3-780 Ti taksan bile o güç kaynağı fazla.

Bütçeyi biraz aşıyor. Fakat değer. OC yaparım dersen 6300 + MSİ 970A-G46 alabilirsiniz. Bütçe artırabilirseniz anakartı M5A97 R2.0 yaparsınız.
Adsız.png

1-O bütçeye APU değil canavar gibi sistem toplanır.
2-A10 7850k ile R7 250 dual graphics yapılabilir, R7 265 değil.
3-780 Ti taksan bile o güç kaynağı fazla.
Recep ve Ali Bey geçen videolarının birinde 1600 TL ye apu sistem topladılar, hiçbirimiz çıkıp bu paraya apu olmaz demiyorsunuz. Ama söz konusu kişiler forumdan olduğunda genel olarak bu fiyata apu sistem toplayanlara salak muamelesi yapılıyor resmen. Madem toplanmaz diyorsunuz buyurun videonun altında yazın fikirlerinizi, uygun bir açıklama muhakkak alırsınız. (durum sadece sizinle alakali değil sizin yorumunuz altında sizin gibi düşünen diğer arkadaşlara da ithaf edilmiştir.)

Mini PC Toplama Rehberi - Technopat

Desek de bizi takacaklar mı ? Ben 1600 TL APU sisteme kesinlikle vermezdim. Bizim dediğimiz sistemleri değil kendi topladığı sistemleri topluyor. Biz her ne kadar bir şeyler desek de bir şey değişmeyecek.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı