AMD Athlon 200GE - MSI RX 570 8 GB sistem ne kadar eder?

Hskaya2747

Hectopat
Merhaba arkadaşlar üniversite mimarlık okumak istediğim için masaüstü bilgisayar satmak zorundayım dizüstü alacağım ve kaç paraya satacağım fazla bir fikrim yok uzun zamandır piyasayı takip etmiyorum donanım:
*Elba kırmızı ışıklı kasa.
*MSI A320M Pro VD-s 3200 MHz AMD soket işlemcili anakart.
*Vengeance kırmızı 8 GB 2400MHz RAM.
*AMD athlon 200GE işlemci.
*MSI RX 570 8 GB overclock ekran kartı.
*Coler Master 600W PSU.
*Seagate 7200RPM 64MB 1TB HDD.
*Adata SU650 120 GB SSD.
*Acer 22" monitör.

Kalitesiz bir kasa, A320 çipset anakart, düşük bir işlemci ama ona göre güçlü bir ekran kartı ve kronik sorunlu bir SSD. Bana sorarsanız çok para etmez. Ama yinede fiyat söyleyemiyorum. Bu konularda pek bilgili değilim.

Bence 3500 TL üzerine satılamaz. Zaten işlemci oyunlar için değil 2 Core 4 thread bir işlemci ama belli olmaz yine de. Ayrıca CPU ile GPU çok dengesiz olmuş. Ekran kartından kısıp daha iyi bir işlemci alsaydınız daha iyi olurdu.

Bence 3500 TL üzerine satılamaz. Zaten işlemci oyunlar için değil 2 Core 4 thread bir işlemci ama belli olmaz yine de.

Belki inanmayacaksin ama Forza Horizon 4 gibi oyunlar oynuyorum sadece gölgeler ortada geri kalan tüm ayarlar Ultra 60FPS üstü alıyorum.
İkinci el ürünlerin fiyatı sıfırları ile aynı olmuyor. 1 sene kullanmışsınız.

Evet onu göz önüne alıyorum fakat bence monitörde dahil o dediğiniz fiyata bulamazsınız bence.

Geri
Yukarı