AMD Athlon 3000G CS:GO ve Valorant'ta kaç FPS verir?

Alizm

Hectopat
Bu işlemci nasıldır?
CS:GO ve Valorant'ta kaç FPS verir? İlk tek 8 GB RAM'li modeli almayı düşünüyorum. Sonra bir 8 daha ekleyeceğim.
Tek ve çift kanalda bu oyunlarda kaç FPS alırım?

3000G APU bir işlemci kendi ekran kartı var diyebiliriz.
Tek 8gb ile sıkıntı yaşarsınız droplar olabilir ama çift kanal yapınca rahat oynarsınız.
Hangi ayarlarda rahatça oynayabilirim
Bide yukarıdaki arkadaşın dediği gibi dahili gpu ile CS go nasıl açılmıyor bu çok saçma geliyor
Ekran kartı özellikleri de lazım ekran kartı olmadan açılmaz CS:GO
Dahili gpu ile CS go oynanmıyor mu ?

Dahili ekran kart ile açar ama oyanatmaz 2 FPS falan alırsınız.

Çağın çok gerisindesin. 2200G'nin dahili ekran kartı ve 2x8 3266MHz RAM ile 1080p Low da Valorant'ta 120FPS altına düşmüyorum. 768p de ise 160-170FPS alıyorum. BeamNG Drive da modlar olmasına rağmen 1080p Low da akıcı bir şekilde 40-50FPS oynuyorum. Yani bilip bilmeden yazmayın.

İşlemcinin dahili ekran kartına göre değişir ayrıca bu sadece işlemciye bağlı FPS degeribilgin olsun
Farkındaysan her işlemciinin kullandığı ekran kartı farklı hem farklı birişlemci üzerinden konuşuyorsun adam 3000G soruyor sen 2200G değerlerini veriyorsun her işlemci farklı kart kullanır.

Farkındaysan her işlemciinin kullandığı ekran kartı farklı hem farklı birişlemci üzerinden konuşuyorsun adam 3000G soruyor sen 2200G değerlerini veriyorsun her işlemci farklı kart kullanır.

Dahili kart ile 2FPS alırsın demişsin. Kart belirtmeden yapmışsın bende tezini çürüttüm. Arkadaşlar yukarıda kaç FPS alacağına dair video atmış zaten.

Geri
Yukarı