AMD Athlon 3000G oyun performansı nasıldır?

RooiValk

Centipat
Daha fazla  
RAM
16
Merhaba.
16 GB RAM'li yeni bir PC aldım APU.
Tek oynadığım oyun League of Legends acaba kaldırır mı? Onun haricinde yüksek performanslı oyun oynamıyorum.
Saygılarımla.

Merhaba sizde bulunan sistemin aynısını toplamayı düşünüyorum, sistem halen elinizde mi acaba? Elinizdeyse durumdan biraz bahsedebilir misiniz? Bu sistemle oynayabilidiğiniz oyunlar nelerdir? FPS düşmesi sorunlarıyla karşılaşıyor musunuz? Yani şu an da elinizdeki sistemin + ve - yönlerinden biraz bahsedebilir misiniz rica etsem. Sistemi toplamam için önerir misiniz?

Merhaba sizde bulunan sistemin aynısını toplamayı düşünüyorum, sistem halen elinizde mi acaba? Elinizdeyse durumdan biraz bahsedebilir misiniz? Bu sistemle oynayabilidiğiniz oyunlar nelerdir? FPS düşmesi sorunlarıyla karşılaşıyor musunuz? Yani şu an da elinizdeki sistemin + ve - yönlerinden biraz bahsedebilir misiniz rica etsem. Sistemi toplamam için önerir misiniz?

Hocam sıstem bende var Valorant orta ayarlar 1900 cozunurlukte 100 120 arası alıyorum Zula dusuk ayarlar 150 cıvarı şu an GTA 5 ınıyor onunda FPS bakar soylerım.

Geri
Yukarı