AMD Athlon 3000G ve AMD Radeon HD 6670 sisteme Windows 7 nasıl kurulur?

ilhan yalçın

Decapat
Yer
Rize/çayeli
Daha fazla  
Meslek
öğrenci
RAM
8 GB DDR4 CL19 Twinmos
Ekran kartı
HD6670
Anakart
ASUS Prime A320M-F
İşlemci
Athlon 3000g
Arkadaşlar bilgisayarıma bir şekilde Windows 7 yüklemeliyim. Evet, biliyorum desteği bitti ama şu an Windows 10 kullanarak Valorant oynamam imkansız. Ortalama 45-80 FPS arası oynuyorum ve çatışma çıkınca ya da fazla skill kullanılınca FPS 40-50 oluyor. Bu da çok sinir bozucu çünkü adam vurmak imkansız oluyor. Windows 7 ISO nereden bulabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 7 indirmeyin ayıp olur sisteme illa indireceğim diyorsanız:
W7 Valorant indirenlerin büyük çoğunluğunda çok fazla hata ile karşılaşmış. Windows 8.1 indirebilirsiniz. Daha performanslı.

Arkadaşlar bilgisayarıma bir şekilde Windows 7 yüklemeliyim. Evet, biliyorum desteği bitti ama şu an Windows 10 kullanarak Valorant oynamam imkansız. Ortalama 45-80 FPS arası oynuyorum ve çatışma çıkınca ya da fazla skill kullanılınca FPS 40-50 oluyor. Bu da çok sinir bozucu çünkü adam vurmak imkansız oluyor. Windows 7 ISO nereden bulabilirim?

Ekran kartinizi satip 3000G ile oynarsaniz cag atlamis olacaksiniz. Ekran kartiniz aşırı gucsuz. 3000G'nin APU'su GT 740 gucunde ve GT 740'dan daha iyi. Ek olarak Windows 7 destegi yok sisteminizin.

O sisteme Windows 7 kurmayın, zaten desteği yok. Sorununuz ekran kartının güçsüz olmasından kaynaklanıyor. Ekran kartını satın ve 3000G'nin dâhili grafik kartı Vega 3'ü kullanın çünkü Vega 3 daha güçlü.

Sanırım Vega için modlamayı daha bulamamıştım. HD kartı üzerinden Windows 7 kurulabilir. CSM'i açın Secure Boot'u kapayın ve kurulum yapın. Ayrıca USB 3.0 Driver'ı entegreli imaj kullanmanız gerekli.
f***programlarindir net windows-7-professional-vl-indir-tr-f1.html (Korsan etkinleştirme yok imajda neden yazmak yasak anlamadım :D)

O sisteme Windows 7 kurmayın, zaten desteği yok. Sorununuz ekran kartının güçsüz olmasından kaynaklanıyor. Ekran kartını satın ve 3000G'nin dâhili grafik kartı Vega 3'ü kullanın çünkü Vega 3 daha güçlü.
zaten şuan vega 3ü kullanıyorum ??

hocam takacağım için hd 6670 dedim şuan vega 3 kullanıyorum fps dediğim gibi 40-90 arası

Yeni konular

Geri
Yukarı