AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 5200+ sistemde yükseltme tavsiyesi

Bütçenizi aştığını biliyorum ancak eğer ki taksitle bir şekilde imkan doğarsa bu seçenekler daha iyi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bütçenizi aştığını biliyorum ancak eğer ki taksitle bir şekilde imkan doğarsa bu seçenekler daha iyi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Alınmaz o fiyatı APU'ya vermek mantıksız.

Alınmaz o fiyatı APU'ya vermek mantıksız.
RX 6700 sistemler 13,5-14 bin TL'den başlıyor. Bu sistemi alıp sonradan RX 6700 alsa 14400'e geliyor. Alınabilir.(Tamamen 0 alınacaksa)
Hocam arkadaş bu sistemi alsam nasıl olur diye sordu, bu sisteme 5K vermek yerine bir şekilde 5600G almak daha mantıklı olur diye düşünüp önerdim. Test videosu da ekledim.
O sisteme 5 bin zaten verilmez, 6 bin civarlarına 570 zorlanır.

RX 6700 sistemler 13, 5-14 bin TL'den başlıyor. Bu sistemi alıp sonradan RX 6700 alsa 14400'e geliyor. Alınabilir.

O sisteme 5 bin zaten verilmez, 6 bin civarlarına 570 zorlanır.

Hocam arkadaş bu sistemi alsam nasıl olur diye sordu, bu sisteme 5K vermek yerine bir şekilde 5600G almak daha mantıklı olur diye düşünüp önerdim. Test videosu da ekledim.

Şimdi hangi sistemi almalıyım önerebilir misiniz peki.

Bazıları APU sever bazıları sıradan setup o yuzden yorum yapamam ama sıradan setup toplamak istersen harici bir setup toplanabilir o anakarta ben işlemciyi dahil etmedim onun üzerine topladım onun üzerine test sagladım bilginize ph 6X alıp R7 250 civarı bir şey alabılırsın.

Bazıları APU sever bazıları sıradan setup o yuzden yorum yapamam ama sıradan setup toplamak istersen harici bir setup toplanabilir o anakarta ben işlemciyi dahil etmedim onun üzerine topladım onun üzerine test sagladım bilginize ph 6X alıp R7 250 civarı bir şey alabılırsın.
Mağara devrinden kalma donanımlara yatırım yapmasına gerek yok. AM4 tabanlı bir sistem alıp yoluna bakması daha mantıklı olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı