AMD Athlon II X2 220 Sistem NFS Heat Açılmıyor

Lutryel

Hectopat
Yer
Giresun
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci : Amd athlon II X2 260 - RAM : 4 GB 1333 MHz DDR3 - SSD : İntensso 120 gb ssd - Ekran Kartı : NVIDIA GeForce GT 730 - İşletim Sistemi : Windows 10 Pro 23H2 - Telefon : Samsung Galaxy A34 5G - Kulaklık : Rampage K3 Klavye : Redragon Dark Avanger K568R Mouse : Xaser Monitör : Hp Pavilion v1907w
Steam'de indirimdeydi kaçırmam dedim aldım, fakat açılmıyor. Kasacağını biliyorum ama en düşükte 30 FPS bile oynarım çok oynamak istiyorum sistemim AMD Athlon II X2 220 ekran kartı GT 730 4+2 6 GB DDR3 RAM.

Steam'de indirimdeydi kaçırmam dedim aldım, fakat açılmıyor. Kasacağını biliyorum ama en düşükte 30 FPS bile oynarım çok oynamak istiyorum sistemim AMD Athlon II X2 220 ekran kartı GT 730 4+2 6 GB DDR3 RAM.

Hocam bu sıstem ile oynana biliceğeni sanmıyorum ama GeForce NOW'da varsa orada oynayabilirsiniz.

Oynamak için değil en azından tepki versin GeForce NOW çok bekletiyor Premium da alamam malum ne yapacağım iade mi etsem.

Oynamak için değil, en azından tepki versin. GeForce NOW çok bekletiyor, Premium da alamam. Malum ne yapacağım, iade mi etsem?
Oyun, çalışması için SSE 4.1 işlemci talimatını gerektiriyor. İşlemciniz ise en son SSE4A destekliyor. Yani oyunu açamazsınız.

En azından 25 TL açılmayan oyunu ne yapayım. İleride iyi bir PC alabileceğimi de pek düşünmüyorum.

Oyunun çalışması için SSE 4.1 işlemci talimatını gerektiriyor. İşlemciniz ise en son SSE4A destekliyor. Yani oyunu açamazsınız.
neyse sağ ol

GeForce NOW ile oynayabilirsiniz bence iade etmeyin hocam tabii sizin kararınız.

İade etmeyeceğim ama GeForce NOW çok bekletiyor 77 kişi bekleyemem her girdiğimde bir buçuk saat sürer tahminen girmek.

Yeni konular

Geri
Yukarı