AMD Athlon II X2 220 sistem takviyesi

Sefa C.

Hectopat
Arkadaşlar öncelikle selamın aleyküm.
Konuyu size anlatıyım öncelikle.
Şimdi benim bilgisayarım fazla iyi değil ben de uygun fiyata geliştirmek istiyorum.
Sisteminin özellikleri:
İşlemci: Dualcore AMD Athlon II X2 220 2800 MHz Processor.
RAM: 2 GB DDR3 1333 MHz.
Ekran kartı: ASUS EAH6570 1GB.
Anakart: Foxconn 6A GMV.
Şu an kafamda oluşturduğum plan şu arkadaşlar yeni bir adet 4 GB RAM alıp RAM'imi 6 GB yapacağım.
Ardından kasamdaki fan ları değiştirip işlemciyi güzelce temizleyeceğim.
Daha sonra daha iyi bir ekrana kartı alacağım onun içinde uygun fiyatlı 300- 700 TL arası bı öneriniz varsa güzel olur.
Sonra hepsini kasama ekliyip HDD me bı format atıp Windows 10 64 Bit işletim sistemi yükleceğim ve yeni güçlendirilmiş bilgisayar hayırlı olsun.
Evet planım bu arkadaşlar ne düşünüyorsunuz önerilerinizi ve eksiklerimin yanlışlarımın ne olduğunu söylerseniz çok sevinirim şimdiden teşekkürler.

En fazla 8 GB 1333 MHZ destekliyor 2. el DDR3 RAMler çok ucuza bulabilirsiniz, işlemci olarak Phenom II X4 955 öneriyorum araştırdığım kadarıyla Anakartınız en fazla bu işlemciyi destekliyor. Ekran kartı olarak RX 550 ya da RX 560 öneriyorum.

En fazla 8 GB 1333 MHZ destekliyor 2. el DDR3 RAMler çok ucuza bulabilirsiniz, işlemci olarak Phenom II X4 955 öneriyorum araştırdığım kadarıyla Anakartınız en fazla bu işlemciyi destekliyor. Ekran kartı olarak RX 550 ya da RX 560 öneriyorum.
Cevap için çok teşekkür ederim peki dediklerinizi kullanıcak olursam oyunlarda alıcağım performans artış gösterir mi?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı