AMD Athlon II X2 260 İçin 300 TL Ekran Kartı Önerisi

Precer

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar şöyle bir sistemim var;
-AMD Athlon II X2 260 3.20 GHz
-HD 5450 ekran kartı
-DDR 3 1333 Mhz RAM Kingston
-430 Watt Volx güç kaynağı
Bu kasama bir ekran kartı almak istiyorum fiyat 200-300 arası. Benim aklımda GTX 650 var. Sizce darboğaz yapar mı? Bana bu kartı önerir misiniz ya da başka önermek istediğiniz bir kart var mı? Yorum yaparsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
R7 240 alabilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu vidyoda adamın işlemcisi benden daha düşük olmasına rağmet gta5 oynaya biliyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
bu vidyoda ise frcy3 ü full ayarlarda oynuyor.
benim için biraz daha araştırabilir misin yakın bir zaman da almayı düşünüyorum.
vidyolar da darboğaz yapmıyor bence benim bilgisayarımda da yapmaz

Dikkatli bir şekilde izlerseniz GTA V'de sürekli FPS 10'lara kadar düşüyor. Bu oyunu bu işlemci ile akıcı bir şekilde oynamanız zor.

Dikkatli bir şekilde izlerseniz GTA V'de sürekli FPS 10'lara kadar düşüyor. Bu oyunu bu işlemci ile akıcı bir şekilde oynamanız zor.
Kardeşim ben zaten bu kartı aldığımda gta 5 oynamıyacam csgo rust gibi oyunları oynıyıcam çok kararsız kaldım ya sence bu oyunlarda ne gibi olur bunlarında vidyoları var sıkıntısız oynatıyor

CS:GO performansı konusunda internetten videolara bakabilirsiniz.

Arkadaşlar şöyle bir sistemim var;
-AMD Athlon II X2 260 3.20 GHz
-HD 5450 ekran kartı
-DDR 3 1333 Mhz RAM Kingston
-430 Watt Volx güç kaynağı
Bu kasama bir ekran kartı almak istiyorum fiyat 200-300 arası. Benim aklımda GTX 650 var. Sizce darboğaz yapar mı? Bana bu kartı önerir misiniz ya da başka önermek istediğiniz bir kart var mı? Yorum yaparsanız sevinirim.

200-300 TL demişsiniz.Ama düşündüğüm GTX 650 demişsiniz.(GTX 650 560 TL)

200-300 TL demişsiniz.Ama düşündüğüm GTX 650 demişsiniz.(GTX 650 560 TL)
Türkiyeden almıyacağım
CS:GO performansı konusunda internetten videolara bakabilirsiniz.

Sence Csgo da iyi degilmi zaten 750 ti ile 650 ti arasında fazla bi fark yok ben ztn full ayarlarda oynamayağım

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı