Çözüldü AMD Athlon II X3 450 Pro işlemcinin ismi değişti

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

merto14

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar islemci normalde bu degil, normal AMD Athlon II X3 450 Pro BIOS'tan cekirdek açtım ismi bu oldu. Bana kisaca neden ismin degistigini ya da niye boyle ayar oldugunu soyleyebilir mi?

Değişen isim: AMD Phenom(tm)ıı X4 B50

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
İşlemci Phenom X4'ün 1 çekirdek kapatılmış hali, siz çekirdeği açınca özüne dönmüş.

Bazı anakartlar kapalı olan çekirdekleri açabiliyor, açılan çekirdekler sağlamsa çalışıyor.
İşlemci Phenom X4'ün 1 çekirdek kapatılmış hali, siz çekirdeği açınca özüne dönmüş.

Bazı anakartlar kapalı olan çekirdekleri açabiliyor, açılan çekirdekler sağlamsa çalışıyor.

Ama neden kapali bir yerde gordum sanki AMD islemci yetistirmek icin cikan islemcilerin cekirdegini kapatip piyasa sunuyormus bendekinde sorun yok 2 gundur PC acik sogutma da iyi.

Evet kapatıp piyasaya sürüyordu, ilk başlarda çekirdek açmayı engelledi, güncellemeyenlerde kaldı, sonra geri geldi falan, oldu bir şeyler, sizdeki durum anlattığım gibi, tüm işlemcilerde yok çekirdek açma, bazı serilerde var.

Evet mesela BIOS Update oncesi bende acamiyordum ama son olani yapinca açıldı PC DDR2 olmasina ragmen ucuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı