AMD Athlon II X3 450 ve HD 6570 sistem alınır mı?

İşlemci zayıf, ekran kartı da. Bunlar zayıf olduktan sonra bol bol depolama işe yaramaz.

Elektrikli bisiklet ile takas demişsiniz, benim bildiğim bunlar pahalı şeyler değil mi? Bu sistemin depolama hariç max 700TL ederi var. Hadi SSD 350 olsun, HDD 150 ikinci el olcağını var sayarsak. Monitör 350 diyeceğim hiçbir şeyini belirmemişsiniz. Üzerine 1000TL kurtarır gibi.

Ekran kartı e-spor oyunları için yeterli gibi fakat işlemci gerçekten vasat.
Misal, Valorant işlemciden dolayı 50FPS civarı, size yetermi bilmem.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ama işlemci ve RAM upgrade yaparsanız Valorant'ta iş yapar.

İşlemci zayıf, ekran kartı da. Bunlar zayıf olduktan sonra bol bol depolama işe yaramaz.

Elektrikli bisiklet ile takas demişsiniz, benim bildiğim bunlar pahalı şeyler değil mi? Bu sistemin depolama hariç Max 700TL ederi var. Hadi SSD 350 olsun, HDD 150 ikinci el olcağını var sayarsak. Monitör 350 diyeceğim hiçbir şeyini belirmemişsiniz. Üzerine 1000TL kurtarır gibi.

Ekran kartı e-spor oyunları için yeterli gibi fakat işlemci gerçekten vasat.
Misal, Valorant işlemciden dolayı 50FPS civarı, size yeter mi bilmem.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ama işlemci ve RAM upgrade yaparsanız Valorant'ta iş yapar.

Ya varya sen adamın dibisin. İstediğim ceap buydu sağ ol iyi bayramlar bu arada.

Böyle bir genelleme yapmanızı doğru bulmuyorum. Gerekesiz AMD kötüdür algısından çıkmalısınız. Yaklaşık 12 senelik AMD Athlon 64 Dual Core 5000+ işlemcisini kullanıyorum hiç sıkıntısını görmedim ve hala işimi görüyor. Yeni almış olduğum 4800H işlemcisi ise gayet başarılı.(AMD fanboyu değilim)

2 senedir mavi ekran sorunu alıyorum oyun oynanmıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı