AMD bedava Starfield veriyor!

üzgünüm beyler vermediler çok istiyordum oyunu yazık oldu :( belirtilen tarih aralıkları içinde almış olmam lazımmış öyle ilettiler
Caniniz sagolsun hocam:/ gamepassten oynarsiniz eger cok istiyorsanuz

Hocam sorunu yaklaşık 2 haftada çözdüm. İşlem aslında o kadar kolaymış ki boşa parekendeci firma ile uğraşmaya gerek yokmuş. Hepsiburada 15 gün bekletti onca telefona rağmen iki gün üst üste hatalı kod göndermeleri ve özür dileyip hallederiz kadir kafasında olmalarından çok rahatsız oldum. AMD Rewards destekle İngilizce iletişime geçtim. Ticket açıp derdimi güzelce anlattım hatalı kodları da gönderdim. Adamlar iki mesaj ve faturayı görüp hemen bir kod verdiler bana ve sonuç ortada. 4 saatte sorunu hallettiler. Kesinlikle Hepsiburada düştü bende. Markayı kötülemeye çalışmıyorum sadece bir kodu vermek ağırlarına mı gidiyor anlayamadım orası da bir gerçek meraklısı için 11 Temmuz ve sonrasında listeden ne aldıysanız kodunuzu alın. 7200 verdiğim kart kodla 6100'e gelmiş oldu Starfield sayesinde mutlu oldum ne yalan söyleyim.
Adsız.png

Hocam sorunu yaklaşık 2 haftada çözdüm. İşlem aslında o kadar kolaymış ki boşa parekendeci firma ile uğraşmaya gerek yokmuş. Hepsiburada 15 gün bekletti onca telefona rağmen iki gün üst üste hatalı kod göndermeleri ve özür dileyip hallederiz kadir kafasında olmalarından çok rahatsız oldum. AMD Rewards destekle İngilizce iletişime geçtim. Ticket açıp derdimi güzelce anlattım hatalı kodları da gönderdim. Adamlar iki mesaj ve faturayı görüp hemen bir kod verdiler bana ve sonuç ortada. 4 saatte sorunu hallettiler. Kesinlikle Hepsiburada düştü bende. Markayı kötülemeye çalışmıyorum sadece bir kodu vermek ağırlarına mı gidiyor anlayamadım orası da bir gerçek meraklısı için 11 Temmuz ve sonrasında listeden ne aldıysanız kodunuzu alın. 7200 verdiğim kart kodla 6100'e gelmiş oldu Starfield sayesinde mutlu oldum ne yalan söyleyim.Eki Görüntüle 1889078
Hayirli olsun hocam iyi gunlerde kullanin:)

Yeni konular

Geri
Yukarı