AMD Bileşenli Oyun Bilgisayarı Toplama

Bandicam'la çek. Hangi ekran kartını alacaksın ? Önceki mesajlara bakmadım . Nvidia alacaksan ShadowPlay cidden sağlam.

Denerim kardeşim ama avermedia taraftarı olmamın nedeni canlı yayınlar da interneti falan çok kullanmıyo çünkü twitch tv anlaşmalı ayrıca ve diğer programlarla

İnternetiniz sınırsız değil mi ? Ayrıca ona vereceğim yaklaşık 550 lira parayla 4 Mbit Upload hızına sahip Uydunet internet alırım :D

@Alper Arda Yazar Hocam FX 8320 kullanıcısıyım render'la uzun uzadıya uğraşmayan biri olarak gayet hızlı render alıyorum . (Yarım saatlik videolar için 35 dakikada render gibi.)
Haklisin ama arkadaş kanal kurmayı düşünüyormuş. O yüzden sürekli bir render kalabalığı olacak ve bir yerden sonra 1 dk bile insanın canını sıkabiliyor.

Edit: Ekleme
Bir de Tunahan, canlı yayın yapacağını söylüyorsun. Ama kime? Şu anda hali hazırda bir izleyici kitlen var mı? Eğer yoksa senin canlı yayınını bir insan evladı görmeyecektir bile. Canlı yayın için 10 bin hatta 20 bin aboneyi geçmiş olmak gerek. Ben senin yerinde olsam şimdilik capture card a hiç para harcamam o parayla sisteme yüklenirim. Belli bir kesime hitap etmeye başlayınca da capture card ini alır istediğin kadar yaparsın canlı yayınını. Son olarak bu işleri fazla kolaya alma tanidiklarimdan biliyorum kendi içinde oldukça fazla zorlukları olan bir şey.

Son düzenleme:
O kanal elinde kalmaz inşallah bir arkadaşımda dediklerimi dinlemeyip girişmişti sonunda başarısız olup yanıma gelince aralıksız on dakika güldüğümü hatırlıyorum :D :D

Yani arda belli bir kitlem yok ama zaten sürekli yayınlarla kitleyi oluşturuyosun ama ben zaten kaliteli başlamak istiyorum bunlara.Bu işleri kolaya almıyorum daha önce bir çkk yerde çalıştım.Bir çok röportaj yaptım şu anda espormedya olan kendi ekibimi kurdum.Riotta zaten bağlantılarımz yüksek 4 senedir profesyonel olarak yapıyorum.r9 290 yerine 280x i seçmemin sebebi işlemci ve anakartı düşürmek istemiyorum.

Ben zevk için yapıcam ve ben eğlendikçede insanlarda umarım eğlenşr.Arkadaşınızın arkasında belki hiç bişey yoktur belki bizim kadar kaliteli başlamaz.İnşallah ta patlamaz elimizde

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı