AMD Bugless sürücüler

Greenville

Hectopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Ekran kartı
r5m330
AMD Radeon R5M330 ekran kartına sahibim. Bir süredir üzerinde uğraştığım ekran kartının farklı sürücülerini deniyorum. Ancak bugless sürücülerin ne olduğunu bilmediğim için yapamadım.
Ayrıca sizden bugless sürücülerin ne olduğu konusunda kısa bir aydınlatma rica ediyorum.
Ve tabii ki de bugless sürücü sürümlerini.
Ayrıca bir süre önce bir konuda 20.7.1 sürümünün bugless olduğunu görmüştüm. Ancak internete baktığımda 20.7.2'yi görüyorum. Yani 20.7.1 sürümü yok.
Şimdi 20.7.2'yi indireceğim.
Bakalım FPS bir düzene girecek mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
AMD Radeon R5M330 ekran kartına sahibim. Bir süredir üzerinde uğraştığım ekran kartının farklı sürücülerini deniyorum. Ancak bugless sürücülerin ne olduğunu bilmediğim için yapamadım.
Ayrıca sizden bugless sürücülerin ne olduğu konusunda kısa bir aydınlatma rica ediyorum.
Ve tabii ki de bugless sürücü sürümlerini.
Ayrıca bir süre önce bir konuda 20.7.1 sürümünün bugless olduğunu görmüştüm. Ancak internete baktığımda 20.7.2'yi görüyorum. Yani 20.7.1 sürümü yok.
Şimdi 20.7.2'yi indireceğim.
Bakalım FPS bir düzene girecek mi?
WHQL olanlar bugless oluyor. Genelde öyle yani. Ama söz konusu AMD olunca, WHQL olanlar bile buglu olabilir.

O karttan performans beklemeyin. 20 farklı sürücü de yükleseniz en fazla 1-2 FPS oynar.

Geri
Yukarı