AMD Catalyst Paket Yükleme Hatası

ashleyyoung

Hectopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar, kartım R9 290 AMD. Yüklerken hata alıyorum, yüklenemiyor yani. Bu sorun 1 haftadır var, kartı aldığım zaman yanlış slota takılmıştı, bu yüzden doğru slota taktım. Ondan sonra görmedi bilgisayar, tekrar yükleyince de hata aldım. Bu hatanın oyunlara etkisi olabilir mi yada çözümü nedir?

Sorun:

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle var olan amd driverını tamamen silmenizi ardından ccleaner ile kalanları temizlemenizi tavsiye ediyorum ardından da amd nin sitesine girerek son driver ı bulup indirmenizi ve o şekilde kurmanızı tavsiye ederim en sağlıklısı bu şekilde olacaktır.

Öncelikle var olan amd driverını tamamen silmenizi ardından ccleaner ile kalanları temizlemenizi tavsiye ediyorum ardından da amd nin sitesine girerek son driver ı bulup indirmenizi ve o şekilde kurmanızı tavsiye ederim en sağlıklısı bu şekilde olacaktır.

Denedim kardeşim çözüm olmadı maalesef.

Sorun çözüldü arkadaşlar, @4PieD ve atacan.ykl arkadaşın yardımıyla teşekkür ederim :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
sanırım sizin çözümünüz bu videoda var.
Sorun çözüldü arkadaşlar, @4PieD ve atacan.ykl arkadaşın yardımıyla teşekkür ederim :)

Geri
Yukarı