AMD Catalyst ve Adrenaline aynı anda yüklü, kaldıramıyorum

Arkadaşlar dün olmak üzere AMD ekran kartları için yeni çıkan AMD Radeon Adrenalin Edition 18.8.2 sürümünü yükledim. Fakat performans konusunda istediğim verimi alamadığım için en verimli hissettiğim AMD Radeon Catalyst versiyonuna geri döndüm. Döndüm denemez aslında :) İşte sorunum da bu. İkisi de yüklü kaldı, ikisini de silemiyorum. Ama bilgisayar Catalyst sürümünü benimsiyor çünkü sağ tıkladığımda çubukta Catalyst kontrol merkezine yönlendiriyor. Neyse işin aslı sizden yardım isteyeceğim konu iki sürücüyü de kaldırmak, tertemiz 15.7 sürümünü kurmak isterim. Ekran görüntülerim ile konuyu anlamayan arkadaş olursa diye eklemek isterim. Şimdiden yardım eden etmeyen herkese çok teşekkür ederim.

ScreenShot_20180901143945.png
ScreenShot_20180901144538.png

Arıca söylemek isterim, denetim masasından ikisini de kaldırmaya çalıştım. Denetim masasında gittiler ama hala duruyorlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı