Amazon'da değişim yapılamıyor

bugracirak

Hectopat
Daha fazla  
Amazon'dan Jabra Elite 3 adında kulaklık aldım 1 yıl önce fakat kulaklığın 1 tanesi bozuldu servise gönderdim bana kağıt yolladılar bozuk olduğu saptanmıştır aldığınız yerden değişebilirsiniz diye Amazon'dan iade ye basıyorum arızalı diye seçiyorum fakat bana Jabra'nın kendi sitesine yolluyor zaten adamlar beni amazona yönlendiriyor ne yapmalıyım?
Amazon'la da iletişim kuramıyorum.

Dosya Ekleri

• IMG_5523.jpeg
    IMG_5523.jpeg
    108,1 KB · Görüntüleme: 15
Amazon'dan Jabra Elite 3 adında kulaklık aldım 1 yıl önce fakat kulaklığın 1 tanesi bozuldu servise gönderdim bana kağıt yolladılar bozuk olduğu saptanmıştır aldığınız yerden değişebilirsiniz diye Amazon'dan iade ye basıyorum arızalı diye seçiyorum fakat bana Jabra'nın kendi sitesine yolluyor zaten adamlar beni amazona yönlendiriyor ne yapmalıyım?
Amazon'la da iletişim kuramıyorum.
Alıcı ve Satıcı Amazon değilse 3. taraf kişilerin size iade kodu iletmesi gerekiyor diye biliyorum. Ben de iade göndermiştim. İade biraz gecikti ve desteğe yazdım. 3. taraf bir satıcıya satıcının insafına gelmiş otomatik olarak kabul etmiş eline ulaşan iadeyi. Amazon destekte normalde satıcıdan iade kodu talep etmeniz gerekiyor demişti.

Amazonla iletişim kuramıyorum demişsiniz. Hesabım > Bize ulaşın kısmından ürünü seçip ilgili bir yazışma başlatabilirsiniz. Ancak online olarak yazışma sürmüyor cevap beklemeniz gerekiyor. Genelde kısa süre dönüş yapıyorlar.

Alıcı ve satıcı Amazon değilse 3. taraf kişilerin size iade kodu iletmesi gerekiyor diye biliyorum. Ben de iade göndermiştim. İade biraz gecikti ve desteğe yazdım. 3. taraf bir satıcıya satıcının insafına gelmiş otomatik olarak kabul etmiş eline ulaşan iadeyi. Amazon destekte normalde satıcıdan iade kodu talep etmeniz gerekiyor demişti.

Amazon'la iletişim kuramıyorum demişsiniz. Hesabım > bize ulaşın kısmından ürünü seçip ilgili bir yazışma başlatabilirsiniz. Ancak Online olarak yazışma sürmüyor cevap beklemeniz gerekiyor. Genelde kısa süre dönüş yapıyorlar.

Sizin sayenizde hallettim teşekkürler

Son düzenleme:

Geri
Yukarı