AMD Chipset Driver nereden yüklenmeli?

Anakart üreticinizin sitesindeki driver genellikle eski olur. Amd'nin sitesinden indirin fakat B450 Chipset'inin son sürümünde bir problem var eğer B450 anakart kullanıyorsanız indirin ve deneyin fakat yükleyebileceğinizi sanmıyorum.. %0'da kalıyor genellikle..

Yüklenmiyor gibi görünse de yükleniyor. Eskiyi kaldırıp deneyin göreceksiniz.
Yüklense de sağlıklı olacağını düşünmüyorum hocam bu durumda, bununla ilgili yabancı forumlarda da epey konu okudum fakat bilemiyorum, denemekte yarar var açıkçası.. PC'den epey uzak yaşıyorum 2 haftadır fakat ilk fırsatta deneyeceğim 👍🏼
Zaten bu sorun yüzünden anakartın sitesinden indirmesini önermiştim.
Yine de AMD'nin kendi sitesinden bir önceki sürümü indiririm ben olsam.. Biraz takıntılıyım driver konusunda hocam 😂

Yüklense de sağlıklı olacağını düşünmüyorum hocam bu durumda, bununla ilgili yabancı forumlarda da epey konu okudum fakat bilemiyorum, denemekte yarar var açıkçası. PC'den epey uzak yaşıyorum 2 haftadır fakat ilk fırsatta deneyeceğim 👍🏼

Yine de AMD'nin kendi sitesinden bir önceki sürümü indiririm ben olsam. Biraz takıntılıyım driver konusunda hocam 😂

Bende takıntılıyımdır da kurulduğunu görünce takılmadım. 😀 Karar senin tabii.

Yine de AMD'nin kendi sitesinden bir önceki sürümü indiririm ben olsam.. Biraz takıntılıyım driver konusunda hocam 😂
Driver konusunda ben de fena takıntılıyım ama AMD ekran kartı ile bu alışkanlığımdan yavaşça sıyrılıyorum. AMD ekran kartlarında bazen en güncel sürüm stabil olmayabiliyor. Bazen eski sürücüler daha yüksek performans veriyor (bazı kartlarda). Ama en doğrusu her zaman en güncelini kullanmak. Mesela ben de sürücü güncelleyince içime bir rahatlık geliyor 😁.

Driver konusunda ben de fena takıntılıyım ama AMD ekran kartı ile bu alışkanlığımdan yavaşça sıyrılıyorum. AMD ekran kartlarında bazen en güncel sürüm stabil olmayabiliyor. Bazen eski sürücüler daha yüksek performans veriyor (bazı kartlarda). Ama en doğrusu her zaman en güncelini kullanmak. Mesela ben de sürücü güncelleyince içime bir rahatlık geliyor 😁.
O rahatlık bendede oluyor hocam, tam bir sapıklık kıvamında ciddi anlamda söylüyorum 😂😂😂

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı