AMD Chipset Driver nereden yüklenmeli?

Desertive

Kilopat
AMD Chipset Driver'ını anakartımın sitesinden mi? Yoksa AMD'nin kendi sitesinden mi indirmeliyim?

AMD'nin sitesinden yüklenmeli. Son sürüm hatalıydı bildiğim kadarıyla. Bir öncekini indirin ve kurun. Saçma sapan donmalar ve performans sorunlarını yaşamamak için önemli.

Anakartınızın sitesinden yüklemenizi öneririm.

Anakart üreticinizin sitesindeki driver genellikle eski olur. Amd'nin sitesinden indirin fakat B450 Chipset'inin son sürümünde bir problem var eğer B450 anakart kullanıyorsanız indirin ve deneyin fakat yükleyebileceğinizi sanmıyorum.. %0'da kalıyor genellikle..

Zaten bu sorun yüzünden anakartın sitesinden indirmesini önermiştim.

Yüklenmiyor gibi görünse de yükleniyor. Eskiyi kaldırıp deneyin göreceksiniz.

Yüklenmiyor gibi görünse de yükleniyor. Eskiyi kaldırıp deneyin göreceksiniz.
Yüklense de sağlıklı olacağını düşünmüyorum hocam bu durumda, bununla ilgili yabancı forumlarda da epey konu okudum fakat bilemiyorum, denemekte yarar var açıkçası.. PC'den epey uzak yaşıyorum 2 haftadır fakat ilk fırsatta deneyeceğim
Zaten bu sorun yüzünden anakartın sitesinden indirmesini önermiştim.
Yine de AMD'nin kendi sitesinden bir önceki sürümü indiririm ben olsam.. Biraz takıntılıyım driver konusunda hocam

Bende takıntılıyımdır da kurulduğunu görünce takılmadım. Karar senin tabii.

Yine de AMD'nin kendi sitesinden bir önceki sürümü indiririm ben olsam.. Biraz takıntılıyım driver konusunda hocam
Driver konusunda ben de fena takıntılıyım ama AMD ekran kartı ile bu alışkanlığımdan yavaşça sıyrılıyorum. AMD ekran kartlarında bazen en güncel sürüm stabil olmayabiliyor. Bazen eski sürücüler daha yüksek performans veriyor (bazı kartlarda). Ama en doğrusu her zaman en güncelini kullanmak. Mesela ben de sürücü güncelleyince içime bir rahatlık geliyor .

O rahatlık bendede oluyor hocam, tam bir sapıklık kıvamında ciddi anlamda söylüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…