Çözüldü AMD Chipset Yüklenmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

T0NY1K1K

Hectopat
Yer
SİVAS
%0'dan zerre ilerlemiyor. Sağdaki bildirimi verdi sadece yeniden başlat diye. Yeniden başlatıp tekrar çalıştırdım gene aynı. Sorun nedir yoksa böyle olması normal mi?

Ga A320M S2H.

Screenshot_3.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Konu başlığında ÇÖZÜLDÜ denmiş nasıl çözüldü bana da söyler misin acaba?

Aynısı bende de oluyor dediğin gibi PC'yi yeniden başlat diyor, başlatıyorum ve tekrar kurulumu açmam gerekiyor çünkü kaldığı yerden devam etmiyor. Yine aynısı oluyor %0'da kalıyor bende uğraştım çözemedim lütfen acil bakar mısınız :(

Konu başlığında ÇÖZÜLDÜ denmiş nasıl çözüldü bana da söyler misin acaba?

Aynısı bende de oluyor dediğin gibi PC'yi yeniden başlat diyor, başlatıyorum ve tekrar kurulumu açmam gerekiyor çünkü kaldığı yerden devam etmiyor. Yine aynısı oluyor %0'da kalıyor bende uğraştım çözemedim lütfen acil bakar mısınız :(

Ben çözüldü demedim de neden öyle yazıyor anlamadım. Büyük ihtimal arkadaşa en iyi cevap dedim o yüzden öyle yazmış. Sorun hala devam ediyor bende de.

Dediğiniz yerden en son sürümü yükledim anında yükledi. Ayrıca sormak istiyorum da çipset sürümümü nereden öğrenebilirim.

En son çıkan AMD chipset driverı %0’da kalıyor yüklenmiyor. Eğer ki ileride düzelirse C:/AMD klasörünü komple silmem mi gerekir yüklemeden önce?

AMD kaynaklı bir sorun, kendileri de kabul etti.

Komut İstemi(CMD) yi açın. Chipset sürücüsünü zip dosyasından klasöre çıkartın ve CMD'ye sürükleyin ve ardından sonuna /s komutunu ekleyin. Enter'a bastıktan sonra kurulum arka planda çalışmaya başlayacak, bunu Görev Yöneticisinden teyit edebilirsiniz. AMD Chipset ile ilgili kurulumlar görev yöneticisinden kaybolduğunda kurması gerek.

AMD çalışanının belirttiği şu şekilde:
"Merhaba arkadaşlar. Bu yükleme sorununu araştırıyoruz. Yükleyiciden bir günlük sağlamak için birkaç kişiyle doğrudan bağlantı kurabilirim. Gerekirse benden bir PM alacaksınız.

Bu konudaki sabrınız için teşekkür ederiz.
♥"
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

C:/AMD klasörünü silmek sorun teşkil etmez. Orası kurulum dosyalarının çıkartıldığı geçici bir klasör.

Bu sorun epey kişide var. AMD yine sürücüyü test etmeden yayınladı galiba.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı