AMD Crimson driver sürekli çöküyor

Çözüm
Bilgisayarınızı güven modda başlatın DDU uygulaması ile grafik driverlerinizi kaldırın ve yeniden başlattıktan sonra temiz kurulum yapın. AMD driverlerinin problemli olduğunu biliyorum, en son sürüm her zaman en iyisi olmayabiliyor. Son stabil sürüm hangisi ise araştırıp öyle kurun.
Bilgisayarınızı güven modda başlatın DDU uygulaması ile grafik driverlerinizi kaldırın ve yeniden başlattıktan sonra temiz kurulum yapın. AMD driverlerinin problemli olduğunu biliyorum, en son sürüm her zaman en iyisi olmayabiliyor. Son stabil sürüm hangisi ise araştırıp öyle kurun.

Çözüm
Güvenli moda almassam sorun çıkar mı?

Peki driveri kaldırdığımda çözünürlük otomatik olarak 800x600 e düşecek mi yoksa ben 800x600 e alayım mı?

Çözünürlüğün kaçta olduğu pek önemli değil bence, driveri kurduktan sonra kendisi ayarlar büyük ihtimal ya da elinizle istediğiniz çözünürlüğe getirebilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı