Konuşurken Yutkunmak

mehmet kaynar

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben içine kapanık biriyim ve pek kimseyle de konuşmam okulda öğretmen bana söz verdiğinde benim başıma gelen ve hayatımda en nefret ettiğim anlardan biri konuşurken yutkunuyorum ve yutkunurken sesim tuhaf çıkıyor sanki ağlayacakmışım gibi çıkıyor. Acaba bu sorunu nasıl çözerim?

Kendini konuşurken hata yapacağım sanıyorsun sanırım bende öyleydim konuşurken heyecan falan yapma hiç bir de insanlarla az konuşuyorsan gerçekten iletişime geçmeyi unutuyorsun 2 Ay kadar evde durdum tek başıma sadece markete indim ve sonrasında iletişim bozukluğu yaşadım konuştuğum kişinin gözüne bakmıyordum sonradan düzeldi ancak.

Kendini konuşurken hata yapacağım sanıyorsun sanırım bende öyleydim konuşurken heyecan falan yapma hiç bir de insanlarla az konuşuyorsan gerçekten iletişime geçmeyi unutuyorsun 2 Ay kadar evde durdum tek başıma sadece markete indim ve sonrasında iletişim bozukluğu yaşadım konuştuğum kişinin gözüne bakmıyordum sonradan düzeldi ancak.
Şuan seninle aynı durumdayım hatta benim durum vahim 3 aydır okullar tatil evden ekmek almaya bile gitmiyorum babam işten gelirken alıyor.

Hahaahahahaha, 10 senelik konuyu bunun için mi hortlattın. Acaba konuyu açan arkadaş bu huyundan kurtulmuş mudur diyeceğim de, şimdiye çoluk çocuğa karışmıştır...
Ekran görüntüsü 2024-04-27 073010.png

Konusundaki örnekleri görüp yazmış.

Yeni konular

Geri
Yukarı