AMD Display güncellemesi nasıl iptal edilir?

Yer
İstanbul/Ataşehir
Windows Update'deki AMD Display güncellemesini nasıl iptal edebilirim acaba? Ekran kartı sürücüsü zaten mevcut. Biraz eski bir sürüm sadece (20.1.3) sürümünü kullanıyorum.
Şu videodaki yöntemi uyguladım, ama AMD display hala orada duruyor.
Ne yapabilirim acaba bu durumda?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

update.png

Buna bir çözüm bulabildiniz mi? Bende de en güncel sürüm yüklü ama windows update aracılığı ile daha eski bir sürümü kuruyor her defasında :/

Buna bir çözüm bulabildiniz mi? Bende de en güncel sürüm yüklü ama Windows Update aracılığı ile daha eski bir sürümü kuruyor her defasında :/

Windows güncelleme aracı ile istemediğiniz güncellemeyi gizlerseniz bir daha gelmez.

Update yapmadan önce o gizleme aracı ile taratıp gelecek güncellemeleri önceden öğrenebilirsiniz diye düşünüyorum.
@Er73748 hocam doğru mu düşünüyorum, yardımcı olur musunuz arkadaşa?

Aracın ismi;
Wushowhide Diagcab

Windows güncelleme aracı ile istemediğiniz güncellemeyi gizlerseniz bir daha gelmez.

Update yapmadan önce o gizleme aracı ile taratıp gelecek güncellemeleri önceden öğrenebilirsiniz diye düşünüyorum.
@Er73748 hocam doğru mu düşünüyorum, yardımcı olur musunuz arkadaşa?

Evet, dediğiniz yöntem denenebilir. Ancak sürücü güncellemeleri siz almadığınız sürece gelmez. "indir ve yükle" tuşuna tıklanmazsa yüklenmez diye düşünüyorum.

Evet ama indir ve yükle seçeneği ile çıkmıyor karşıma, doğrudan indiriyor bana sormadan.
Driver indirmelerini kapattım şu an bundan dolayı. Ama sanırım ddu denen yol ile tamamen eski driverları silip temiz bir şekilde kurulum yapmam lazım. Ama bunu daha önce hiç yapmadım yardımcı olabilir misiniz ?
Amd installerdan bozuk görüntü hatası falan alıyorum şu an.
Biraz ne yapacağımı bilmiyorum şu anda :/ Bilgisayarım kendinden windows 10 ile geliyor, sıfırlama mı yapsam ki :/

Son düzenleme:

Geri
Yukarı