Çözüldü AMD driver kurulunca Windows donuyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Bowsluq

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Amd ryzen 5 7600x
Gigabyte B650M DS3H
Shappire rx 580 8gb
RAM
Kingston Fury Beast RGB 16 GB 6000mhz
SSD veya HDD modeli
Wd Green sn350
Ekran kartı
Shappire Rx580
Anakart
Gigabyte B650m ds3h
İşlemci
R5 7600x
Yakın zamanda bilgisayarıma antivirüs indirmiştim daha sonra Valorant oynarken ekran kartı sürücüleri crash verdi. Daha sonradan yeniden başlatınca Windows açılıyor ancak hiçbir şekilde uygulamaları açamıyorum bilgisayarcıya götürdüm, format attı düzgün dedi. Ancak Valorant'ı indirip kurunca yine aynı problem gerçekleşti driverları DDU ile silince problem olmuyor ancak driverları kurunca durum yine aynı. Yardım eder misiniz?

Çözüm
Ekran gitmiyor Windows donuyor bilgisayar açıldığı anda tıpkı alttaki videoda olduğu gibi
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Daha yeni son sürümü indirip denedim.

24.3.1 sürümünü indirdiysen stabil bir sürüm değil sorunlar yaratabilir.

DDU ile yeniden sil 24.1.1 dene bakalım.
Ekran gitmiyor Windows donuyor bilgisayar açıldığı anda tıpkı alttaki videoda olduğu gibi
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Daha yeni son sürümü indirip denedim.

Çözüm

24.1.1 sürümünü indirip kurdum birkaç kere de emin olmak için yeniden başlattım problem yok gibi gözüküyor sanırım yeni sürümüyle alakalı bir problem vardı Valorant'ı indirip bir daha test yapacağım umarım aynı problem tekrar etmez.

24.1.1 sürümünü indirip kurdum birkaç kere de emin olmak için yeniden başlattım problem yok gibi gözüküyor sanırım yeni sürümüyle alakalı bir problem vardı Valorant'ı indirip bir daha test yapacağım umarım aynı problem tekrar etmez.

Bir bakın bakalım hocam problem var mı?

Geri
Yukarı