AMD driverı indirilmeli mi?

BORSA KAPLANI55

Hectopat
Daha fazla  

Bu laptopu satın aldım 3 hafta önce. Windows 11 var. NVIDIA sürücülerini indirdim. R5 5600H'ın GPU driverini indirmem gerek mi? Sizce başka ne indirmeliyim?

Son düzenleyen: Moderatör:

Bu laptopu satın aldım 3 hafta önce. Windows 11 var. NVIDIA sürücülerini indirdim. R5 5600H'ın GPU driverini indirmem gerek mi? Sizce başka ne indirmeliyim?
İşlemcinin GPU driverini indirmen gerekmez, indirmesende olur.

İşlemcinin GPU driverini indirmen gerekmez, indirmesende olur.
Oyle bir sey yok. Normal bir dizustu bilgisayarda ekrana gelen goruntu islemcinin grafik birimi (iGPU) uzerinden gecer. Bak bakalim ne oluyor iGPU surucusunu silersen. :)

Konunun dogru cevabina gelecek olursak, iGPU surucusu gereklidir ve indirilmelidir. Eger "Su an halihazirda bir surum kurulu, ustune guncelleme yapmali miyim?" diye soracak olursan, bunu yapmak zorunda degilsin. Eger cok eski degilse mevcut Windows Update'in kurmus oldugu surucuyu kullanmaya devam edebilirsin.

Oyle bir şey yok. Normal bir dizustu bilgisayarda ekrana gelen goruntu islemcinin grafik birimi (iGPU) uzerinden gecer. Bak bakalim ne oluyor iGPU surucusunu silersen. :)

Konunun dogru cevabina gelecek olursak, iGPU surucusu gereklidir ve indirilmelidir. Eger "su an halihazirda bir surum kurulu, ustune guncelleme yapmali miyim?" diye soracak olursan, bunu yapmak zorunda degilsin. Eger cok eski degilse mevcut Windows Update'in kurmus oldugu surucuyu kullanmaya devam edebilirsin.

Windows Update kurdu kendisi sonra AMD sürücüsüne girip en sona güncelledim sorunsuz kullanıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı