AMD E-450 sisteme Windows 10 kurulur mu?

editbs00

Decapat
Daha fazla  
Windows 10'a geçmek istiyorum ama bilgisayar izin vermiyor. Home Single Language kurmayı deneyeceğim.

İşlemci AMD E-450

Ekran kartı AMD Radeon HD 6320.

RAM 4 GB.

SSD 120 GB.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayar neden izin vermiyor, yüklenebilmesi lazım? Ondan daha kötü Netbook'ta (N270 - 2 GB RAM - GMA950) Windows 10 kurdum ve kaldırdı.

Temiz kurulum yapin. Windows 7 de bunlar oluyorsa Windows 10 da daha beterleri olur.

Windows 8.1 kuruyorum taş gibi çalıyor FPS sorunlarım var 7'de yok hep temiz kurulum yapıyorum.
Bilgisayar neden izin vermiyor, yüklenebilmesi lazım? Ondan daha kötü Notebook'ta (N270 - 2 GB RAM - GMA950) Windows 10 kurdum ve kaldırdı.

Yükleniyor ona bir şey diyemem ama çok ama çok kasıyor.

ReviOS 10 kurabilirsiniz, modlanıp gereksiz telemetryler gibi özelliklerin çıkartıldığı bir Windows 10 sürümü, kendim kullanıyorum şuan. Kaynak kullanımı normal Windows 10'a göre çok daha düşük ve genel performansı da iyi.

ReviOS 10 kurabilirsiniz, modlanıp gereksiz telemetryler gibi özelliklerin çıkartıldığı bir Windows 10 sürümü, kendim kullanıyorum şu an. Kaynak kullanımı normal Windows 10'a göre çok daha düşük ve genel performansı da iyi.

Ellenmiş Windows'ları önermiyorum hocam ne olup olmadığını bilmiyorum tabii kendimiz modlamak.
Başka ama sorunlar yol açıyormuş Update güncelleme yapmıyor vb şeyler.

Ellenmiş Windows'ları önermiyorum hocam ne olup olmadığını bilmiyorum tabii kendimiz modlamak.
Başka ama sorunlar yol açıyormuş Update güncelleme yapmıyor vb şeyler.
2-3 aydır kullanıyorum şu ana kadar bir sorunla karşılaşmadım.

Bir orijinal 10 deneyeyim olmadı sizin önerdiğiniz ISO'yu denerim.

Masaüstü simgeler değişikmi bu bilgisayar geri dönüşüm kutusu gibi şeyler neleri kapatmış
Arkadaş modlayan kişi

Yeni konular

Geri
Yukarı