AMD E1-1200 sistem LoL oynatır mı?

kaancugu

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Öncelikle merhabalar. Bilgisayarımın sistem özellikleri;
İşlemci: AMD E1-1200 APU with Radeon(tm) HD Graphics 1.40GHz.
RAM: 1x4 GB.
İşletim sistemi: Windows 7 32 Bit.
Bu sistemle yeni sezonda League of Legends oynayabilir miyim? Oynayamazsam başka oyunlar önerirseniz sevinirim. İyi forumlar.

Apuysa oynaman çok zor Minecraft eski sürüm öneririm fakat kendin dünya açma Aternos'tan server açıp gir FPS arttırır texture pack falan bul.

Muhtemelen 20-30FPS alırsın. Yani pek akıcı olmaz. CS Source veya Minecraft gibi oyunlar oynayabilirsiniz.

Onu bile alamazsın ben APU olmayan sistemimle alamıyorum imzada sistemlerim.

En düşük ayarlar için alabileceği maksimum FPS'yi söyledim zaten. Belki o FPS'yi bile alamayabilir.

Ben Intel HD Graphics ile 1280X720 çözünürlükte 30-40 FPS arası alıyorum. En doğru cevap deneyerek öğrenmeniz.

Ben Intel HD Graphics ile 1280X720 çözünürlükte 30-40 FPS arası alıyorum. En doğru cevap deneyerek öğrenmeniz.

Açsa yeter kasam donma olursa bir daha oynamam ama deneyeceğim teşekkürler.
Apuysa oynaman çok zor Minecraft eski sürüm öneririm fakat kendin dünya açma Aternos'tan server açıp gir FPS arttırır texture pack falan bul.

Muhtemelen 20-30FPS alırsın. Yani pek akıcı olmaz. CS Source veya Minecraft gibi oyunlar oynayabilirsiniz.

Texture pack bakacağım teşekkürler. Zaten halihazırda Minecraft CS 1.6 ve Half-Life oynuyorum. Ama CS Source'de indireceğim. Zaten 1.5 sene sonra değiştireceğim.
Usta bir şey sormak istiyorum konu dışı. Yeni üye oldum sayılır buraya. Cevap verdiğinde nasıl altta sistemin gözüküyor? Ya da nereden sistemini yazıyorsun da mesaj yazdığında altta gözüküyor?

Son düzenleme:
Öncelikle merhabalar. Bilgisayarımın sistem özellikleri;
İşlemci: AMD E1-1200 APU with Radeon(tm) HD Graphics 1.40GHz.
RAM: 1x4 GB.
İşletim sistemi: Windows 7 32 Bit.
Bu sistemle yeni sezonda League of Legends oynayabilir miyim? Oynayamazsam başka oyunlar önerirseniz sevinirim. İyi forumlar.
Benim de sistemim bu şekilde:

Amd e-1 1200apu 1.40ghz
amd radeon hd 7310 graphics ekran kartı
3gb ram
windows 7 64 bit
Ben de maçta 20-30-40FPS falan oynuyordum hem Discord açıkken hem de hiç çözünürlük düşürmeden. Ayarları düşürürsen FPS'de o kadar çok artar.

Yeni konular

Geri
Yukarı