AMD E350 256 mb ekran kartı CS:GO performansı

Evet anlıyorum ve bir dizüstü işlemcisine sahibim bu durumdan çok sıkıldım lütfen nasıl yapıldığını söyleyin bütün sorumluluk bana ait herhangi bir problem olursa siz endişelenmeyin ve bana bu OC konusun da lütfen yardımcı olun
BIOS üzerinde CPU ile ilgili herhangi bir ayar/seçenek kısmı var mı? Genellikle Frequency gibi yazılar olur.

BIOS'tan fotoğraflar atar mısınız? Gözden kaçan bir ayar olabilir.
Bios_20190729-221251_Gallery[1].jpg

Tam olarak hangi menu bölümünü atmam lazım yani yaklaşık olarak tam böyle

Sanırım dediğiniz gibi CPU ile ilgili hiçbir ayar yok. Internet'te de sizin işlemciniz ile ilgili pek bir şey yok. Ve OC yapmanın bir yolunu bulsanız bile, bunu yapmayın. Daha sıcaklıkları bile bilmiyoruz, OC yaparsan işlemciyi rahatlıkla kızartabilirsin.

Sanırım dediğiniz gibi CPU ile ilgili hiçbir ayar yok. Internet'te de sizin işlemciniz ile ilgili pek bir şey yok. Ve OC yapmanın bir yolunu bulsanız bile, bunu yapmayın. Daha sıcaklıkları bile bilmiyoruz, OC yaparsan işlemciyi rahatlıkla kızartabilirsin.
Peki işlemci değiştire bilir miyim hangi işlemciler uyumlu olur ucuz ama iyi bir şey olursa

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı