AMD ekran kartı fiyatı düşer mi?

StrainGauGe

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci[Üniversite]
Yarın lansman ile yeni seriyi tanıtacaklar. Sizce RX 6600 ekran kartlarının fiyatları düşer mi?

Herkes zengin değil gidip RTX 3050 alacağıma aynı fiyata daha kalitelisini alırım.

Stoklar biteceğinden daha da zamlanır. Ayrıca ne serisi tanıtılacakmış?

Cumaya kadar beklemeyi düşünüyorum almak için o zamana kadar stok sorunu oluşmaz diye umuyorum.

6*50 XT.
Dolar 15 TL'yken 6K'dan aşağı düşeceğini sanmıyorum.

Bu kanıya bende katılıyorum ama sürekli kontrol ediyorum ve mağazalar arası ciddi bir yarış var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ülkemizde artık hiç bir şeyin fiyatı düşmez. Alınan yanına kar kalıyor. Bir kaç gün sonra dolar kuru ne olur bilinmiyor. Şu an kullandığım dizüstü bilgisayarı 6 ay önce 14.000 TL ye almıştım şimdi 20.000 üzerinde.

NVIDIA'daki LHR engelinin aşılması, teraziyi NVIDIA tarafına kaydıracaktır. AMD kartları da NVIDIA kartları kalmayınca rağbete uğrayacağından iki tarafta da fiyat artışı muhtemel.
Minning piyasası aşağı yönde sert bir çakılma göstermekte sizce buna rağmen minning piyasayı etkiler mi

2 tarafta yükselecek gibi duruyor şu an yükselmeme sebeplerinden biride kripto piyasası çok düşük. Ve bunun üzerine dolar yükseliyor en yakın zamanda alıp arkamıza bakmamız gerekiyor.

Geri
Yukarı