AMD ekran kartı siyah ekran sorunu

ahmet46vr

Decapat
Merhabalar.
Bilgisayarım siyah ekran verdiği için bilgisayarcıya götürmüştüm 2 ekran kartı var biri Intel biri AMD AMD ekran kartım yüzünden siyah ekran oluyormuş onun için devre dışı bırakmış bilgisayarcı Driver Booster'da tara dedim ve AMD ekran kartımın kurulumuna hatalı diyor kurulumunu Driver Booster'dan düzelt dersem gene siyah ekran yer miyim? Teşekkürler. (Denemek istiyorum geri yükleme noktası oluşturdum)

Merhabalar.
Bilgisayarım siyah ekran verdiği için bilgisayarcıya götürmüştüm 2 ekran kartı var biri Intel biri AMD AMD ekran kartım yüzünden siyah ekran oluyormuş onun için devre dışı bırakmış bilgisayarcı Driver Booster'da tara dedim ve AMD ekran kartımın kurulumuna hatalı diyor kurulumunu Driver Booster'dan düzelt dersem gene siyah ekran yer miyim? Teşekkürler. (Denemek istiyorum geri yükleme noktası oluşturdum)

Ekran kartının aygıt yöneticisinden modelini öğrenip AMD sitesi üzerinden rahatlıkla sürücünü kurabilirsin.

Driverpack Solution deneyebilirsiniz. Ücretsiz ve kaliteli. Her driver güncelleme programı kötü olmamakla birlikte, her bilgisayarda da yanlış kurulum yapmaz.

Driver programları hatalı demek ezbere konuşmaktır.

Geri
Yukarı