AMD ekran kartı sorunu devam ediyor mu?

Shoto

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Bir sistem var 6600'lü ama bu driver sorunu WattMan sorunu gibi şeyler duyduğumdan bileşenleri biraz daha kötü ve fiyatı 6600'lü sistemle aynı olan RTX 3050 almak üzereyim 6000 serisinde hâlâ bu hatalar var mı?

Asus 6650 XT kullanıyorum. Henüz hiç wattman hatasıyla karşılaşmadım. Fakat eski bir Nvidia kullanıcısı olarak güven veren ve stabil bir kart olmasını isterdim. Evet AMD ekran kartları çok güçlü biliyorum fakat kullanmış olduğum 1996 model Fiat Uno araç gibi konforsuz hissettiriyor.

İşlemci konusunda Intel yerine AMD'ye güvenim tam ama konu ekran kartına gelince Nvidia'nın verdiği güven ve stabillik başka.

Bir sistem var 6600'lü ama bu driver sorunu WattMan sorunu gibi şeyler duyduğumdan bileşenleri biraz daha kötü ve fiyatı 6600'lü sistemle aynı olan RTX 3050 almak üzereyim 6000 serisinde hâlâ bu hatalar var mı?
Sakın ama sakın 6600'lü sistemi bırakıp aynı fiyata 3050'ye geçme. Direkt olarak paranı çöpe fıtlatmış olursun.

WHQL nasıl kuruluyor zor bir şey mi kurmak.

Hayır 2 tane sürücü kurabilirsiniz birisi beta yani WHQL olmayan diğeri ise beta olmayan WHQL olan sürücü.

1662031748417.png

Geri
Yukarı