AMD ekran kartı sürücüsü aygıt yöneticisi'nden silindikten sonra geri gelmedi

sadece numan

Centipat
Daha fazla  
Ekran kartı
Harici Ekran Kartım AMD Rayzen R5 M335
Merhabalar. Ben laptop kullanıyorum. Harici ekran kartım var aygıt yöneticisinden harici ekran kartını kaldırdım ve ardından AMD installer ile tüm sürücüleri sildim baştan yenisini yüklemek için ancak driveri yükledigimde ekran kartımı algılamadıgını fark ettim. Bunu birçok yerde araştırdım ama sonuca varamadım, yardımcı olur musunz? DxDiag, aygıt yöneticisi bunların hiçbirinde gözükmüyor internette paylaşılan yöntemlerin bazılıarını denedim. Yardımcı olursanız çok ama çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aygıt yöneticisi Donanım'ı gizlemiş olabilir sırasıyla;

Aygıt yöneticisini açalım üstteki menülerden görünüm'e tıklayıp açılan pencereden "gizli aygıtları göster" seçeneğini aktif edelim.

Dosya Ekleri

• gizliaygıtlar.png
    gizliaygıtlar.png
    33 KB · Görüntüleme: 37
Aygıt yöneticisi Donanım'ı gizlemiş olabilir sırasıyla;

Aygıt yöneticisini açalım üstteki menülerden görünüm'e tıklayıp açılan pencereden "gizli aygıtları göster" seçeneğini aktif edelim.
Bunuda denedim fakat sorun hala aynı aygıt yöneticisinde gözükmüyor deiver yüklüyorum algılamıyor herşey amd installer ile driverlari temizledigimde başladı

Güvenli modda açıp aygıt yöneticisini tekrar kontrol ettim ancak halan daha gözükmüyor.
Yardımcı olabilecek birisi yok mu?

Hocam sağa sola baktım ama bir sonuç ben bulamadım. Format sanırım tek çare. Eğer içinde önemli verilerim var diyorsanız sisteminizde 40 GB bölüm ayırın. Dual boot ile bir Windows daha kurup orada ekran kartını kontrol edin. Eğer orada görmüyorsa BIOS ayarlarında bir değişiklik olabilir BIOS ayarlarını sıfırlamayı deneyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı