Çözüldü AMD ekran kartı sürücüsü indirilmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

kayrwh

Centipat
Yer
Bursa
Daha fazla  
AMD marka bir ekran kartına sahibim ve sürücülerini yüklemek için kendi orijinal sitesinden AMD'nin uygulamsını indirdim ve kurdum. Sonrasında sürücüleri yükledi %100 olduğunda bilgisayar dondu. Reset attım ve açtığımda uyumluluk errorları aldım, yeniden başlattığımda PC açılmadı, siyah ekran donup kalıyordu. PC'ye format attım düzeldi ama sürücüleri yüklemeli miyim ya da ne yapmalıyım bilemedim, şu anda ekran kartım görev yöneticisinde %0 kullanım gösteriyor sabit. Sizden bir fikir alabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
AMD marka bir ekran kartına sahibim ve sürücülerini yüklemek için kendi orijinal sitesinden AMD'nin uygulamsını indirdim ve kurdum. Sonrasında sürücüleri yükledi %100 olduğunda bilgisayar dondu. Reset attım ve açtığımda uyumluluk errorları aldım, yeniden başlattığımda PC açılmadı, siyah ekran donup kalıyordu. PC'ye format attım düzeldi ama sürücüleri yüklemeli miyim ya da ne yapmalıyım bilemedim, şu anda ekran kartım görev yöneticisinde %0 kullanım gösteriyor sabit. Sizden bir fikir alabilir miyim?

Sürücülerini yükle tabii korkuyorsan Windows Update halletsin.

Ekran kartın modeli nedir eski ekran kartlarında yeni sürcüler çalışmıyor bende de R9 270X var Pro sürümü var onu indirdim öyle çalışıyor.

Dosya Ekleri

• resim_2022-11-01_202947639.png
    resim_2022-11-01_202947639.png
    16,3 KB · Görüntüleme: 26
Çözüm

Geri
Yukarı