AMD ekran kartı sürücüsü yüklendikten sonra bilgisayar donuyor

Chucky47

Centipat
Daha fazla  
Herkese merhaba arkadaşlar. R5 M230 ekran kartlı bir Lenovo laptopum var. Bir kere ekran kartı sürücü güncellemesi gelmişti, onu yaptığım zaman donmuştu ve geri açılmamıştı, mecburen format atmıştım. Şu anda hala ekran kartı sürücüsünü yükledikten sonra hiçbir tepki vermiyor ve tuşa basılı tutup kapatmak zorunda kalıyorum. Sonrasında ise açmaya çalıştığım zaman Lenovo yazan ekranda takılı kalıyor, hiçbir şekilde açılmıyor ve mecburen tekrar format atmam gerekiyor. Aygıt yöneticisinde de yüklenememiş 4 adet sürücü bulunmakta. Acaba bunlarla da bir ilgisi olabilir mi? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Ekran Görüntüsü (3).png

Hocam, tam modeli ve işlemcisi nedir? Chipset sürücüsü yüklemek gerekebilir.

Mobil GPU'ların sürücüleri hakkında pek bir bilgim olmasa da yanında sanıyorum "WHQL" gibi bir kod olan sürücüler test edilmiş sürücüler oluyor. Yanında bu ibare bulunan en güncel sürücüyü kurmanızda fayda var. Bulunmayanları kurup sorun yaşamayanlar da çok fazla olsa da benzer sorundan daha dün ben de etkilendim. Yapınca geçti.

Mobil GPU'ların sürücüleri hakkında pek bir bilgim olmasa da yanında sanıyorum "WHQL" gibi bir kod olan sürücüler test edilmiş sürücüler oluyor. Yanında bu ibare bulunan en güncel sürücüyü kurmanızda fayda var. Bulunmayanları kurup sorun yaşamayanlar da çok fazla olsa da benzer sorundan daha dün ben de etkilendim. Yapınca geçti.
Hocam eski yeni çoğu sürücüyü denedim hepsinde aynı sorunu yaşıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı