Çözüldü AMD Ekran Kartı Sürücüsünde Ekran Kategorisi Yok

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

fallxry

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar AMD ekran kartı driverını kullanıyorum ve doygunluk arttırmak için ekran kısmı gerekiyor. Bende de ekran kısmı yok. Bunu nasıl açabilirim? Şimdiden teşekkürler.

Çözüm
Grafik paneli gelmezse Microsoft Store'dan indirmen gerektiğini yazmayı unutmuşum. Zaten indirmişsin ama Microsoft Store'dan.

Bunun için aklıma gelen bir şey yok maalesef. Ayrı bir konu açabilirsin veya internetten araştırma yapabilirsin.

Çok araştırdım ama sonucu bulamadım her şey benim başıma mı gelir arkadaş!
@KITT hocam sorunu çözdüm. Microsoft'ta ekran kısmına gelip renk kısmına bastığımda en alttaki doygunluk sekmesini 100 yaptım düzeldi. Ben gidip video yerine tıklıyormuşum buradan da arkadaşlar çözmüş olur iyi geceler.
1613677334388.png

Ayarlar kısmında ekran sekmesi yok mu? Ekran görüntüsü atar mısınız?

Buradan igfx_win10_100.9168.exe olanı indirip kurulumu yap. Böylelikle işlemcinin grafik birimi için en güncel WHQL sürücüyü kurmuş olacaksın. Daha sonra masaüstüne sağ tıkla ve Intel'in grafik panelini aç. Bu grafik panelinden ekran ayarlarını yapabilirsin. Eğer sağ tıklayınca çıkmazsa Windows'un arama yerine yazarsın. Hiç yoksa da Microsoft Store'dan indirirsin: Intel® Grafikleri Kontrol Merkezi Al - Microsoft Store tr-TR

Geri
Yukarı