AMD ekran kartında 1024/768 tam ekran açma sorunu

workbunner

Decapat
Yeni Windows 10 kurdum. AMD ekran kartı kullanıyorum. Yeni sürümü olan adranalin sürümünü yükledim. CS:GO için 1024/768 tam ekran modunda açılmıyor tam ekran. Kenarlar bol siyah kalıyor ekranın. Bunun çözümü nedir acaba? Yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, aşağıdaki ayarı dener misiniz. İlgili oyuna tıklayıp özel ayar yapın amd software yazılımından.

Dosya Ekleri

• Ek Açıklama 2020-06-04 200128.jpg
    Ek Açıklama 2020-06-04 200128.jpg
    100,9 KB · Görüntüleme: 873
Merhaba, aşağıdaki ayarı dener misiniz. İlgili oyuna tıklayıp özel ayar yapın amd software yazılımından.
Bu dediğinizi denedim bir türlü olmadı.
Radeon ayarlarından GPU ölçeklemeyi aktif edip ekrana sığdır seçeneğini işaretle bu şekilde oluyor.
Aktif yapıp da da denedim bu sefer üst ve altdan da boşluk kaldı.Tam pencereli erkan yaptımı hepsi tam ekran oluyor ama oyun oynanış sanki sıkıntılı oluyor.ekrana sığdır seçeneğini göremedim açıksası sanki.

Tamsayı Ölçekleme'yi Devre dışı bırakın.
Radeon ayarları uygulamasını açın, Çark simgesine tıklayın.
Açılan sayfada "Ekran" sekmesine tıklayın, Tamsayı Ölçekleme'yi Devre dışı bırakın.

Tamsayı Ölçekleme.jpg

Kesin çözüm olurmu acaba ilk defa gördüm bunu.Gece deniyicem bunu şuan işteyim.İşin içinden çıkamadım olmadı telrar 8.1 e dönücem.windows 10 na yenş geçtim tefarruatı çok geldi

Valla en son çare yine windows 8.1 geçmekte buldum ve sorunu kökünden çözdüm.Ana kartımda özellikle 8.1 uyumu çok iyidi.windows 10 daki o sorunu çözmedim bilmiyorum.fps açısından da akıcı bir fps alıyorum eskiden de zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı